کتابخانه ایران مال

کتابخانه ایران مال یکی از زیباترین و محبوب ترین بخش های موجود در این مرکز تجاری می باشد که مورد توجه و استقبال مراجعین و گردشگران واقع شده است، به همین جهت نیز تصمیم گرفتیم در این بخش از سایت لحظه آخر اطلاعاتی کلی در رابطه با کتابخانه جندی شاپور یا همان کتابخانه ایران مال را در اختیاراتان قرار دهیم، اگر قصد مراجعه به این کتابخانه زیبا را دارید در ادامه با ما همراه باشید.کتابخانه جندی شاپور با هدف افزایش سرانه مطالعه و همچنین ارج نهادن به فرهنگ مطالعه کتاب و کتابخوانی در مجموعه بزرگ ایران مال ساخته شده است و می توان گفت که یکی از زیباترین بخش های موجود در ایران مال می باشد، این کتابخانه بیش از 3 هزار متر مربع وسعت دارد و قلب فرهنگی مجموعه به شمار می آید.
معماران و طراحان کتابخانه ایران مال با تلفیق معماری کلاسیک اروپایی و معماری ایرانی توانسته اند فضای بسیار زیبا و منحصر به فردی را طراحی کنند.
گردشگران تور تهران باید بدانند که در این کتابخانه مجلل و بزرگ امکان برگزاری مراسم مختلف نظیر رو نمایی از کتاب های جدید و یا جشن های تجلیل از اهالی قلم وجود دارد، همچنین لازم به ذکر است که در اقصی نقاط کتابخانه میز های مطالعه بسیاری وجود دارد که عموم مردم اجازه استفاده از آن ها را دارند.
ققسه های مملوء از کتاب، معماری زیبا و دیدنی و وجود میز های مطالعه در بخش های مختلف کتابخانه ایران مال را به یکی از بهترین قسمت های مجموعه تبدیل کرده است.
لازم به ذکر است که در آینده ای نزدیک یک کتابفروشی نسبتاً بزرگ درست در کنار کتابخانه جندی شاپور تأسیس خواهد شد که مراجعین می توانند کتاب های مورد نظر خود را از فروشگاه مذکور خریداری نمایند.
برای کسب اطلاعات در رابطه با سایر بخش های موجود در مجموعه زیبای ایران مال می توانید مقاله معرفی این پروژه را در بخش اخبار های سایت لحظه آخر مطالعه نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کتابخانه ایران مال
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری