گنبد آسمان برج میلاد

در این صفحه ای سایت لحظه آخر قصد داریم مرتفع ترین بخش قابل بازدید برج میلاد یعنی گنبد آسمان را معرفی کنیم، بنابراین اگر قصد بازدید از گنبد آسمان برج میلاد را دارید در ادامه با ما همراه باشید.
گنبد آسمان برج میلاد در ارتفاع 302 متری از سطح زمین قرار دارد و در واقع یک سالن با سقف گنبدی شکل می باشد که حدود 13 متر ارتفاع دارد، گردشگرانی که از این بخش بازدید می کنند می توانند از اثر هنری دکتر رضا یحیایی دیدن کنند، این هنرمند با الهام از چهار عنصر اصلی خلقت یعنی آب، باد، خاک و آتش، تمدن نه هزار ساله ایران را به تصوری کشیده و اثر هنری بسیار زیبایی خلق کرده است که نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند.
چنانچه قصد بازدید از گنبد برج میلاد را دارید توجه داشته باشید که باید پکیج کلی بازدید از برج میلاد به قیمت 350000 ریال خریداری کنید.
خوب است بدانید در گنبد آسمان برج میلاد علاوه بر اثر هنری دکتر یحیایی می توانید از پرچم بارگاه ائمه نیز بازدید کنید، گفتنی است این پرچم ها در مناسبت های مختلف به مجموعه برج میلاد اهدا شده اند.
احتمالاً می دانید که برج میلاد یکی از بلندترین برج های مخابراتی دنیا می باشد و دکل آنتن مخابرات این سازه از گنبد آسمان آغاز شده و حدود 120 متر ارتفاع دارد، در این آنتن یک آسانسور دو نفره نیز وجود دارد که استفاده از آن تنها برای تکنیسین ها مجاز می باشد و گردشگران تور تهران اجازه استفاده از این آسانسور را ندارند، در انتها باید اشاره کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با برج میلاد می توانید مقاله مربوطه را بر روی سایت لحظه آخر مطالعه کنید تا علاوه بر شناخت این سازه از قیمت بلیط برج میلاد نیز مطلع شوید. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز گنبد آسمان برج میلاد
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری