سکوی دید باز برج میلاد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سکوی دید باز برج میلاد در واقع محبوب ترین بخش این سازه به شمار می آید به طوری که برخی از گردشگران تور تهران تنها با هدف بازدید از این سکوی مرتفع به برج میلاد مراجعه می کنند، در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با سکوی دید باز برج میلاد در اختیار کاربران عزیز و همچنین گردشگران شهر تهران قرار دهیم، چنانچه به این اطلاعات نیاز دارید در ادامه با ما همراه باشید.
 

برج میلاد - مرتفع ترین برج ایران، یکی از قدیمی ترین جاذبه های تهران می باشد که شهرت جهانی دارد.

 
 

سکوی باز برج میلاد

سکوی  باز برج میلاد در طبقه هفتم این سازه یعنی در ارتفاع 280 متری از سطح زمین واقع شده است، در این بخش از برج میلاد دوربین هایی وجود دارد که گردشگران با استفاده از آن ها می توانند نمای بسیار زیبایی از شهر تهران را مشاهده کرده و لذت ببرند، البته گفتنی است بدون استفاده از این دوربین ها نیز می توانید به سادگی از منظره شهر دیدن کنید.
اگر قصد مراجعه به برج میلاد و بازدید از سکوی دید باز را دارید باید بدانید که خوردن و آشامیدن خوراکی و همچنین استعمال دخانیات در این بخش ممنوع می باشد، همچنین توجه داشته باشید که در سکوی دید باز علاوه بر تماشای شهر می توانید از ماکت برج های مخابراتی مختلف که در بخش داخلی سکو قرار دارند نیز بازدید کنید.
از دیگر جاذبه های سکوی دید باز برج میلاد می توان به مبل های قدیمی ایرانی و شهر فرنگ اشاره کرد که گردشگران می توانند از آن ها نیز بازدید به عمل بیاورند، همچنین لازم به ذکر است که در این طبقه یک کافه تریا نیز وجود دارد که می توانید در فضای باز این کافه نشسته و به تماشای شهر بپردازید.
 جالب است بدانید که قطور ترین بخش برج میلاد، سکوی دید باز می باشد و گردشگران برای بازدید از آن باید بلیط تهیه کنند، قیمت بلیط سکوی دید باز نیز 120000 ریال می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت بلیط برج میلاد به مقاله مربوطه در سایت لحظه آخر مراجعه کنید.
 

رستوران گردان برج میلاد - اطلاعات کامل رستوران برج میلاد

 
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر