آدرس کشتی یونانی

جزیره کیش یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار در ایران است که جاذبه های گردشگری جذابی را در دل خود جای داده است. یکی از مشهورترین مکان های تفریحی که در این جزیره مورد توجه گردشگران خارجی و داخلی قرار گرفته، کشتی یونانی می باشد. برای اطلاع از آدرس کشتی یونانی در این مقاله ما را همراهی کنید.

در تابستان سال 1345 اهالی بومی روستای باغو، با دیدن یک کشتی که در کنار ساحل به گل نشسته بود، حسابی متعجب شده بودند و حتی تا به امروز هم دلیل قانع کننده ای برای آن ارائه نشده، برخی دلیل این پدیده را مه آلود بودن هوا و عدم وجود فانوس دریایی در آن نواحی می دانند. این کشتی که به ایران سفر کرده بود، در راه بازگشت به کشور یونان، در سواحل جزیره کیش به گل نشست و تلاش های مستمری که در طول 80 روز برای جابجایی آن انجام شد، به دلیل وزن بسیار بالای کشتی هیچ نتیجه ای را به دنبال نداشت. سرانجام به دلیل هزینه های بسیار بالایی که بیرون کشیدن کشتی در پی داشت، مسافران مجبور به ترک آن شدند و بار آن هم که نفت بود و ارزش زیادی داشت، به طور کامل تخلیه گشت و امروزه به یکی از جاذبه های توریستی این جزیره تبدیل شده که سالانه بسیاری از گردشگران تور کیش به بازدید از آن می پردازند.
این کشتی بر اثر گذشت زمان دچار فرسودگی گشته و حتی بخشی از آن که در درون آب قرار دارد، دچار پوسیدگی شدیدی شده است. با این وجود تماشای این کشتی برای گردشگران تور کیش هنوز هم جذابیت دارد، در ادامه همراه ما باشید تا از آدرس کشتی یونانی اطلاع پیدا کنید.

*مشخصات کشتی یونانی
این کشتی عظیم الجثه در سال 1322 توسط شرکتی به نام ویلیام هامیلتون در کشور اسکاتلند ساخته شد. طول این کشتی 136 متر و وزن آن در حدود 7000 تن می باشد. لازم به ذکر است که بگوییم این کشتی در زمان به گل نشستن به کشور یونان تعلق داشت. البته از سال 1338 تا 1344 این کشتی در مالکیت خطوط کشتیرانی ایران بود و با نام های همدان و سیروس فارس فعالیت می کرد.

*آدرس کشتی یونانی
در بخش غربی جزیره کیش و در سواحل نقره فام آن، یک کشتی کوه پیکر قرار گرفته که کشتی یونانی نامیده می شود. اگر بخواهیم آدرس کشتی یونانی را به طور دقیق شرح دهیم باید بگوییم که این جاذبه محبوب در خیابان غروب کیش، میدان غروب، پارک ساحلی غروب واقع شده است.
تماشای غروب دل انگیز خورشید نزد گردشگران تور کیش بسیار دوستداشتنی است و هر توریستی که به این جزیره زیبا سفر می کند، از تماشای این تصویر لذت می برد. این ساحل آرامشی وصف ناشدنی دارد که برای هر انسانی لذت بخش است.
مساحت کلی پارک ساحلی کشتی یونانی که این جاذبه در آن قرار دارد به طور تقریبی 60 هزار متر مربع بوده و دارای امکانات بسیار خوبی نظیر: رستوران لبنانی، رستوران ایرانی، آمفی تئاتر، تعدادی غرفه فروش تنقلات، کافه تریا، ایستگاه کرایه دوچرخه و اسکیت و غرفه ای برای فروش لوازم ورزشی می باشد که گردشگران تور داخلی با اطلاع از آدرس کشتی یونانی می توانند از آن ها بهره مند شوند.
با وجود امکانات بسیار خوبی که در جوار سایر جاذبه های این جزیره ایجاد شده، اما کشتی یونانی با رازی مبهم که در دل خود پنهان کرده، همچنان جایگاهی ویژه داشته و بسیار معروف است. با وجود فرسودگی زیادی که در آن اتفاق افتاده هر لحظه احتمال غرق شدن آن وجود دارد پس تا دیر نشده از این جاذبه دیدنی بازدید کنید تا خاطره ای به یادماندنی برای خود رقم بزنید و در آینده از آن یاد کنید. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش 30 مهر 1 و 2 آبان 99
2 شب
تابان تابان
وارش وارش
اسطوره بیستون
30 مهر - 4 آبان

تور کیش 4 آبان 99
3 شب
وارش وارش
معراج معراج
گردشگر زمان
4 آبان - 7 آبان

تور کیش از اصفهان 6 آبان 99
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
اسطوره بیستون
6 آبان - 9 آبان

تور کیش 4 آبان 99
2 شب
وارش وارش
آتا آتا
گردشگر زمان
4 آبان - 6 آبان

تور کیش 1 و 2 آبان 99
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
فرجام پرواز کیان
2 آبان - 5 آبان

تور کیش 30 مهر 99
3 شب
کاسپین کاسپین
معراج معراج
ندا پرواز
30 مهر - 3 آبان

تور کیش 4 آبان 99
3 شب
وارش وارش
وارش وارش
معراج گشت
4 آبان - 7 آبان

تور کیش از تبریز 5 آبان 99
3 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
دانیار سفر پارسیان
5 آبان - 8 آبان

تور کیش 4 آبان 99
4 شب
تابان تابان
تابان تابان
سیف گشت
4 آبان - 8 آبان

تور کیش 30 مهر و 1 آبان 99
3 شب
کاسپین کاسپین
معراج معراج
قصر شایان
30 مهر - 4 آبان
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما