غار نیمارا


شهر مارماریس در سال های اخیر محبوبیت زیادی بین توریست ها پیدا کرده و امروزه پذیرای سیل عظیمی از توریست های جهانی می باشد. در این شهر تعدادی جاذبه های گردشگری کمتر شناخته شده وجود دارد که جذابیت زیادی دارند، یکی از آن ها غار نیمارا نامیده می شود.
غار نیمارا در نزدیکی مارماریس در جزیره ای خوش منظر و دیدنی به نام "هون" واقع شده و مکانی رازآلود می باشد. این غار دارای ارتفاع 3 الی 5 متری بوده و عرض آن نیز 5 متر می باشد.
گفته می شود که غار نیمارا در گذشته های دور مکانی برای عبادت به شمار می رفت. شهرداری مارماریس در سال 2007 بررسی هایی را بر روی این مکان مرموز انجام داده که نتایج این کاوش ها خبر از آن می دهد که در حدود 12 هزار سال پیش انسان در این غار حضور داشته است.
مسیر رسیدن به غار نیمارا دارای پله هایی بسیار زیبا می باشد که عبور از آن ها گردشگران تور مارماریس را به وجد می آورد. در اطراف این غار، فضای سبز زیبایی وجود دارد که زیبایی های آن را دوچندان کرده و جلوه خاصی به آن بخشیده است. بازدید از این غار و مناظر دیدنی اطراف آن خاطره ای به یادماندنی را از تور مارماریس برای شما به ثبت می رساند.
فضای داخلی غار نیمارا کمی تاریک بوده و برای این که بتوانید بخش های مختلف آن را تماشا کنید، بهتر است که به هنگام روشنایی روز به این منطقه بروید. شهرداری مارماریس برای حفاظت از فضای داخلی غار، از موادی به کار برده است که برای بازدیدکنندگان کاملا قابل مشاهده می باشد.
شما گردشگران تور ترکیه می توانید بعد از بازدید از غار نیمارا به گشت و گذار در جزیره هون بپردازید و از زیبایی های بی شماری که در آن وجود دارد لذت ببرید. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز غار نیمارا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری