پل هوایی لنکاوی

پل هوایی لنکاوی یکی از بهترین و معروف ترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر لنکاوی می باشد و ما در این مقاله قصد معرفی این جاذبه را داریم. اگر شما نیز از علاقمندان و یا گردشگران تور لنکاوی هستید در ادامه با همراه باشید تا با پل هوایی لنکاوی بیشتر آشنا شوید.
پل هوایی لنکاوی در نزدیکی تله کابین لنکاوی در غرب این کشور واقع شده است و سالانه افراد زیادی برای بازدید از آن با تور لنکاوی سفر می کنند پل هوایی لنکاوی یکی از مهمترین جاذبه های موجود در کشور مالزی می باشد و به وسیله فن آوری کابلی ساخته شده است.
خوب است بدانید که پل لنکاوی در ارتفاع 700 متری از سطح دریا واقع شده است همچنین لازم به ذکر است که این پل کابلی دارای 125 متر طول و نزدیک 2 متر عرض می باشد.
در ورودی های پل هوایی لنکاوی استراحتگاه های مثلثی شکلی تعبیه شده است که گردشگران می توانند در آن ها توقف کرده و به تماشای مناظر اطراف بپردازند.
در بازسازی پل کابلی از فولاد ضد زنگ استفاده شده است.
اگر قصد سفر با تور لنکاوی و بازدید از این پل زیبا را دارید باید بدانید که در طول این پل مسیری شیشه ای وجود دارد که عبور از تجربه ای بسیار منحصر به فرد و هیجان انگیز می باشد. پیاده روی بر روی این پل حس پیاده روی بر روی آسمان را به گردشگران تور لنکاوی القا می کند مخصوصاً در زمان هایی که این پل با مه و ابر احاطه می شود.
لازم به ذکر است که این پل علی رغم ظاهر ترسناکی که دارد بسیار ایمن بوده و گردشگران تور لنکاوی می توانند با خیالی آسوده به تفریح بر روی این پل بپردازند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور لنکاوی برای گردشگران مفید واقع شود

نظرات مردم درباره پل هوایی لنکاوی

کمند 21 مهر 97
0
پل هوایی لنکاوی رو معمار ماهر و معروف ساخته به همین دلیل هم خیلی معروف شده
درج نظر