خیابان نیشان تاشی استانبول

استانبول خیابان های مشهور زیادی دارد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. یکی از این خیابان ها خیابان نیشان تاشی استانبول. در ادامه مطلب به بررسی خیابان نیشان تاشی استانبول می پردازیم.
استانبول یکی از توریستی ترین شهر های ترکیه است که به لطف میلیون ها گردشگری که در سال به این شهر سفر می کنند، مهم ترین قطب درآمد ترکیه می باشد. استانبول در کنار جاذبه های گردشگری  مکان های دیدنی مختلف، خیابان های مشهوری هم دارد که گردشگران تور استانبول در هر ساعتی از شبانه روز از آن ها بازدید کنند با شلوغیشان مواجه می شوند.
خیابان نیشان تاشی استانبول در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد که به خیابان تکسیم استانبول اروپایی معروف است. خیابان نیشان تاشی را می توان زیباترین خیابان استانبول اروپایی نامید. گردشگران تور استانبول هنگام بازدید از این خیابان با سنگفرش زیبای خیابان، تزئینات و دکوراسیون زیبا در همه جای خیابان . مغازه های مختلف روبرو می شوند.
در این خیابان فروشگاه ها و مغازه های زیادی وجود دارد تا گردشگران تور استانبول انواع سوغاتی ها و کالاهای مورد نیاز خود را در آن ها تهیه کنند. همچنین جهت رفاه حال گردشگران تور استانبول، رستوران ها و کافه های زیادی هم در این خیابان وجود دارد که انواع غذاهای محلی، دریایی، اروپایی و غیره را سرو می کنند. جالب است بدانید با توجه به اینکه تمامی این رستوران ها در حال رقابت با هم هستند تا بهترین غذاها را ارائه دهند اما اکثر گردشگران تور استانبول انواع غذاهای خیابانی نیشان تاشی را میل می کنند که نسبت به رستوران ها از قیمت های پایین تری برخوردار بوده و بسیار لذیذ می باشند.
همچنین جالب است بدانید در برخی از روز های سال جشنواره ها و فستیوال های خاصی هم در این خیابان برگزار می شود که به جذابیت خیابان می افزاید.

نظرات مردم درباره خیابان نیشان تاشی استانبول

سیمین 27 مرداد 97
0
خیابان نیشان تاشی استانبول عجیب بین مردم ترکیه مهم و محبوبه همشون بازدید از این خیابان رو به توریست ها پیشنهاد می کنند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر