معبد سوآن داک

تایلند یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در بین توریست های جهان می باشد که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر است.تایلند به دلیل جاذبه های تاریخی فراوان و همچنین تفریحات مختلف از محبوبیت خاصی برخوردار است به همین دلیل در این بخش از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز را با یکی از جاذبه های گردشگری تایلند به نام معبد سوآن داک بیش تر آشنا کنیم تا با یک برنامه ریزی عالی بتوانید از معبد سوآن داک دیدن نمایید.
معبد سوآن داک یکی از معابد زیبای تایلند در شهر زیبای چیانگ مای می باشد که سالانه تعداد بی شماری از گردشگران در سفر خود از این معبد زیبا با معماری منحصر به دیدن می کنند.

معبد سوآن داک در خیابان سوتب و همچنین در نزدیکی دیوارهای باستانی شهر چیانگ مای واقع شده است.این معبد از نقاشی ها و مجسمه های جالب تزئین و ساخته شده است که آن را به یک محیط زیبا و آرامش بخش تبدیل کرده.یکی از جذاب ترین بخش های این معبد عبادت کاهنان بودایی است که در نگاه اول چشم هر بیننده ای را به سمت خود مجذوب می کند.به طور کلی این معبد با ویژه گی های منحصر به فرد خود آن را از دیگر معابد تایلند متمایز کرده است به همین بیش تر آمار بازدید از معابد تایلند را دارد.
یکی از خصوصیات بارز این معبد سالن نماز گزاری کاهنان بوداییست و همچنین طراحی و تکنیک ساخت مناره زیبایی های آن را دو چندان کرده است.
مناره ی اصلی بنای معبد طلایی و مابقی آن ها به رنگ سفید می باشد ، از دیگر دیدنی های معبد می توان به نقش برجسته های  دیوار اشاره کرد.
گردشگران همه روزه می توانند از ساعت 9 الی 18 از بنای معبد دیدن کنند قبل از هر چیزی باید نوع پوششتان همانند دیگر مردم تایلند باشد و به آداب و رسوم آنان احترام بگذارید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره معبد سوآن داک

آتنا 14 آذر 96
2
معبد سوآن داک هم تور های گردشگری می برند؟
محمدحسین 14 آذر 96
4
من معبد سوآن داک رفتم واقعا زیباست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر