سالزبورگ

سالزبورگ یکی از شهرهای بسیار زیبای توریستی در کشور اتریش است که  به دلایل مختلفی از جمله : آثار باستانی قدیمی و اماکن تفریحی بی شمار با چشم اندازهای فوق العاده در بین گردشگران تور اتریش محبوب است. این شهر زادگاه موتزارت یکی از بهترین و مشهورترین موسیقی دانان در کل جهان می باشد که از این رو خیلی از گردشگرانی که علاقه به موسیقی و هنر دارند هرچه بیشتر برای بازدید از این شهر ترغیب می شوند. سالزبورگ یکی از بهترین و جذاب ترین شهر های اروپایی می باشد که دارای تنوع فرهنگی ، معماری و تاریخی فراوانی می باشد.

معماری برخی از عمارت های قدیمی متعلق به قرون 14 یا 15 میلادی می تواند برای هر گردشگری جالب به نظر برسد. انواع هتل های لوکس 5 ستاره با امکانات فوق ویژه ، مناظر طبیعی از جمله چشم اندازهای بی نظیر کوه های آلپ و انواع رستوران های درجه یک بین المللی نیز از دیگر امکانات سالزبورگ می باشد. درست در قسمت بالای شهر یک قلعه ی قدیمی وجود دارد که به نام قلعه نمک نام برده می شود. جاذبه های گردشگری متعددی که سالزبورگ دارد می تواند جواب گوی هر گردشگری با هر سلیقه ای باشد مخصوصا برای کسانی که می خواهند با خانواده سفر کنند. 
از جاذبه های گردشگری سالزبورگ می توان به کاخ هلبران، موزه اسباب بازی سالزبورگ، خانمه تولد و قلعه نظامی هوهن سالزبورگ اشاره کرد. برای این که با سالزبورگ به خوبی آشنا شوید می بایست چندین روز روز را صرف بازدید از اماکن تفریحی و جاذبه های گردشگری اش کنید. سالزبورگ دارای رستوران های متعدد با انواع خوراک های محلی و کباب های خوشمزه است که متناسب با فضایی که دارند و چه نوع مواد اولیه ای استفاده می کنند از قیمت های گوناگونی برخوردار هستند. در سفر با تو راتریش حتما چند روزی را در سالزبورگ سپری کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سالزبورگ

غزل 16 مهر 97
0
برای سالزبورگ تور هم برگزار می شود ؟ شرایطش چجوری هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر