میکونوس

میکونوس یکی از زیباترین و شگفت انگیز ترین جزیره های موجود در کشور یونان است که سالیانه میلیون ها گردشگر تور یونان را به سمت خود جذب می کند. میکونوس در فاصله ی 150 کیلومتری از مرکز یونان و در میان آب های نیلگون دریای اژه قرار گرفته است. در فصل هایی که تعطیلات زیاد است مانند تابستان، گردشگران فراوانی از اقسا نقاط دنیا به این جزیره ی رویایی (میکونوس) سفر می کنند. میکونوس، اماکن تفریحی، جاذبه های گردشگری، آثار تاریخی و قدیمی، کلوب های شبانه، کوچه های باریک و بلند، آب شفاف و زلال، گالری های هنر و نقاشی و آب و هوای بینظیری که دارد می تواند هر گردشگر تور یونان را برای چند روزی به خود جذب کند.

از دیگر ویژگی های بی نظیر و عالی میکونوس می توان به چشم اندازهای فوق العاده شگفت انگیز رو به جنگل و دریای اژه اشاره کرد. میکونویس سالیانه میزبان بسیاری از افراد مشهور، فوتبالیست، بازیگر، خواننده ، هنرمندان، سیاستمداران و دولتمردان زیادی است که از این رو دارای هتل های درجه یک و بسیار شیک و مجلل می باشد. شاید برایتان علت انتخاب افراد مشهور از سفر به میکونوس در ایام تعطیلات و تفریح جالب باشد، جواب این سوال بسیار آسان می باشد. استراحت و تفریح در یک محیط افسانه ای ، بسیار زیبا، با آرامش و سکوت، آب و هوای پاک، به دور از هیاهو و شلوغی کلان شهرها همچنین طبیعتی بکر با بهترین امکانات رفاهی و گردشگری قطعا دلایل محکمی برای انتخاب میکونوس به عنوان مقصد سفر می باشد.

به طور کلی آب و هوای میکونوس در بیشتر روزهای سال مدیترانه ای و گرم بوده به گونه ای که 300 روز از سال آفتابی می باشد. بیشترین دمای دما میکونوس در فصل تابستان به 39 درجه سانتی گراد و کم ترین دما در زمستان به 12 درجه ی سانتی گراد می رسد. نزدیک ترین فرودگاه به میکونوس با فاصله ی 5 کیلومتری از این جزیره قرار گرفته است همچنین ارتفاع میکونوس از سطح دریا 340 متر می باشد.

این جزیره ی رویایی تقریبا به صورت 24 ساعته در زمینه های کافه، رستوران، کلوب های شبانه فعالیت دارد و بسته نمی شوند ، از این رو مورد توجه آن دسته از گردشگرانی که علاقه به تفریحات هیجان انگیز شبانه دارند می باشد. خلاصه که هرچی از زیبایی ها و جاذبه های این شهر رویایی تعریف کنیم تمام نمی شود! پس برای لمس این همه زیبایی با تور یونان همراه شوید و از میکونوس دیدن فرمایید.

نظرات مردم درباره میکونوس

مانیسا 15 مهر 97
0
کسی هست از میکونوس بدش بیاد ، جون میده یک ماه بری اونجا استراحت کنی و آرامش بگیری
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر