کلمبو

کلمبو پایتخت کشور سریلانکا ، یکی از بهترین و مهم ترین شهرهای این کشور محسوب می شود. با توجه به این که پایتخت هر کشوری دارای امکانات ویژه می باشد کلمبو نیز یک شهر مدرن با انواع ساختمان های بلند، برج های آسمان خراش و پر از رفت و آمد است که سالیانه گردشگران تور سریلانکا کلمبو را مقصد سفر خویش قرار می دهند. با توجه به تنوع در آب و هوا، فرهنگ و ملیت در این شهر می توانید شاهد جاذبه های گردشگری و آثار باستانی کمیابی باشید که بازدید از آن ها می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.
اکثر خیابان ها و جاده های کلمبو باریک و دو طرفه می باشند که تردد در آن ها علاوه بر ماشین و اتوبوس با سه چرخه های مخصوصی به نام توک توک می باشد که بسیار ارزان و جالب به نظر می رسند. کلمبو را مردمانی از شهر و کشورهای مختلف، هلندی، چینی، پرتغالی، هندی و مالایی تشکیل می دهد که همین چند ملیتی بودن کلمبو است که این شهر را به یکی از شهرهای زیبا در عین حال با امکانات ویزه می باشد.

این شهر دارای جاذبه های گردشگری بی نظیری مانند معبد کلانیا ، موزه ملی کلمبو، معبد و مساجد کلمبو، معبد گانگارایاما، پارک ویهارامادوی سریلانکا، شهر تاریخی پولوناروا، بازار پتا، ساختمان قدیمی پارلمان، گالری ملی هنر و ... می باشد.
یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری این شهر که در بین گردشگران تور سریلانکا نیز محبوب است منطقه کلمبو فورت می باشد. این منطقه بین بندر کلمبو و دریاچه بسیار زیبای برا قرار گرفته است که در هر زمان از شبانه روز می توانید در کنار آن قدم بزنید و از هوای دلپذیر نزدیک بندر لذت ببرید همچنین می توانید از دست فروش های نزدیک ساحل خوراکی های خوشمزه و محلی تهیه و نوش جان کنید. در سفر با تور سریلانکا بازدید از کلمبو را فراموش نکنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کلمبو

مایسا 15 مهر 97
3
من اولین سفری که بتونم و برم کلمبو هست به قدری دوست دارم که حد و حساب نداره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر