میراکل گاردن دبی

در هر گوشه ای از دبی می توان شاهد یک شگفتی فوق العاده بود ، جاذبه ای که حتی فکرش را هم نمی کنید در صحرای عربستان پدید آمده باشد. میراکل گاردن دبی یکی از جالب ترین و شگفت انگیز ترین جاذبه های گردشگری شهر دبی محسوب می شود که سالیانه گردشگران زیادی برای بازدید از این باغ گل به دبی سفر می کنند. در واقع با توجه به موقعیت قرار گیری و آب و هوایی این شهر در بیابان های عربستان وجود باغ گل شما گردشگران عزیز تور دبی را حیرت زده می کند. پس با ما همراه باشید تا به معرفی این مجموعه ی فوق العاده بپردازیم.

طراحی کلی میراکل گاردن دبی به صورت دایره ای شکل بوده که مساحتی بالغ بر 1500 متر مربع را شامل می شود. همان طور که از نام میراکل گاردن مشخص است، یک باغ پر از گل های متنوع با بیش از 40 میلیون گل که برخی از آن ها را از کشورهای دیگر به این مجموعه انتقال داده اند ، وجود دارد. تمامی اشکال هندسی، قطار، هرم، دیوارها، کف زمین ، همه و همه با گل های رنگا رنگ از سرتا سر دنیا تزیین شده است که فضایی رویایی را برای تماشای شما گردشگران عزیز ایجاد کرده است.

یکی از افتخارات میراکل گاردن به سبب وجود طولانی ترین دیوار گل در جهان است که به ثبت کتاب گینس درآمده است. تمامی راهروها، مسیرها با اشکال مختلفی طراحی شده که تمامی آن ها نیز با گل های متنوع و رنگارنگ دیزاین شده اند و گویی هر چیزی را که در این باغ می بینید از جنس گل های خوش بو می باشد.

همان طور که گفته شد همه چیز در میراکل گاردن دبی از جنس گل می باشد که به همین سبب ساعتی بسیار بزرگ نیز در مرکز باغ گل دبی وجود دارد که در سال 2 بار گل های تزیین شده ی آن را تغییر می دهند.

ساعات بازدید از میراکل گاردن دبی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب و ایم تعطیل از 9 صبح تا 11 شب به روی عموم گردشگران تور دبی باز می باشد. همچنین هزینه ی بلیط متغیر بوده و برای خردسالان زیر 3 سال رایگان می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره میراکل گاردن دبی

عرشیا 15 مهر 97
4
کاملا مشهوده برای میراکل گاردن دبی چقدر زیاد هزینه کردند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر