تونل عشق

شهر عشاق در پاریس و یا تاج محل در هند شاید شما را به یاد رمانتیک ترین مکان ها بیاورد اما در این مطلب با تونل عشق که با پیوند درختان زیبا به یک تونل عشق زیبا برای عاشقان تبدیل شده است آشنا خواهید شد.
تونل عشق قسمتی از مسیر یک خط راه آهن خصوصی متعلق به کارخانه چوب در نزدیکی شهر کلیون اکراین واقع شده است. تونل عشق به صورت کاملا طبیعی بر اثر رشد درختان اطراف مسیر حرکت قطار ایجاد شده است که نمونه ای از شاهکار طبیعت در کنار دست ساخت های انسان به شدت خود نمایی می کند.
این تونل در حقیقت محل گذر لوکوموتیو های یکیاز کارخانه های خصوصی تولید مواد غذایی می باشد که سه بار در روز برای حمل چوب از تونل لوکوموتیو استفاده می گردد. قبل از احداث این کارخانه قرار بود درختان این مسیر قطع شود که با مخالفت های زیادی رو به رو شد و خوشبختانه به جاذبه گردشگری در اکراین تبدیل گردید.
این تونل باور نکردنی دارای چشم انداز زیبا و دیدنی است که در نگاه اول هر بیننده را جذب زیبایی خود و ماننده منظره ای از فیلم خودش را نشان می دهد که انگار نه انار می تواند این منظره واقعی باشد. به همین دلیل است که امروزه تونل عشق یکی از جاذبه های دیدنی و گردشگری اکراین به شمار می رود و سالانه هزاران گردشگر عاعشق پا بر این تونل زیبا می گذارد.
زوج های جوانی که پا در تونل عشق می گذارند آرزویی می کنند که معتقد هستند زوج های که واقعا عاشق هستند آرزرو های آن ها به حقیقت تبدیل می شود.
در ماه های می و آگوست که فصل بهار و زمستان می باشد اگر به این تونل زیبا بروید سقفی سبز از درختان را بالا سر خود می بینید که زیبایی فوق العاده ای دارد البته فصل پاییز و زمستان هم زیبایی های خودش را دارد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر