تونل عشق

شهر عشاق در پاریس و یا تاج محل در هند شاید شما را به یاد رمانتیک ترین مکان ها بیاورد اما در این مطلب با تونل عشق که با پیوند درختان زیبا به یک تونل عشق زیبا برای عاشقان تبدیل شده است آشنا خواهید شد.
تونل عشق قسمتی از مسیر یک خط راه آهن خصوصی متعلق به کارخانه چوب در نزدیکی شهر کلیون اکراین واقع شده است. تونل عشق به صورت کاملا طبیعی بر اثر رشد درختان اطراف مسیر حرکت قطار ایجاد شده است که نمونه ای از شاهکار طبیعت در کنار دست ساخت های انسان به شدت خود نمایی می کند.  
این تونل در حقیقت محل گذر لوکوموتیو های یکیاز کارخانه های خصوصی تولید مواد غذایی می باشد که سه بار در روز برای حمل چوب از تونل لوکوموتیو استفاده می گردد. قبل از احداث این کارخانه قرار بود درختان این مسیر قطع شود که با مخالفت های زیادی رو به رو شد و خوشبختانه به جاذبه گردشگری در اکراین تبدیل گردید.
این تونل باور نکردنی دارای چشم انداز زیبا و دیدنی است که در نگاه اول هر بیننده را جذب زیبایی خود و ماننده منظره ای از فیلم خودش را نشان می دهد که انگار نه انار می تواند این منظره واقعی باشد. به همین دلیل است که امروزه تونل عشق یکی از جاذبه های دیدنی و گردشگری اکراین به شمار می رود و سالانه هزاران گردشگر عاعشق پا بر این تونل زیبا می گذارد.
زوج های جوانی که پا در تونل عشق می گذارند آرزویی می کنند که معتقد هستند زوج های که واقعا عاشق هستند آرزرو های آن ها به حقیقت تبدیل می شود.
در ماه های می و آگوست که فصل بهار و زمستان می باشد اگر به این تونل زیبا بروید سقفی سبز از درختان را بالا سر خود می بینید که زیبایی فوق العاده ای دارد البته فصل پاییز و زمستان هم زیبایی های خودش را دارد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز تونل عشق
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری