پکن

پکن یکی از مشهورترین شهرهای سراسر کشور جمهوری چین می باشد که تعداد زیادی از برترین چشم اندازها، اماکن تفریحی، جاذبه های گردشگری و معابد کشور را در خود جای داده است. پکن از شلوغ ترین و پر فعالیت ترین شهرهای چین محسوب می شود که در هر ساعات شبانه روز می توانید شاهد رفت و آمد مردم شهر باشید. این شهر بعد از شانگهای دومین شهر پرجمعیت چین به حساب می آیدکه پیشینه ی آن به بیش از 2000 سال پیش بازمی گردد. پکن با 22 میلیون نفر جمعیت در شمال کشور پهناور چین قرار گرفته است.


این شهر یکی از شهرهای پرطرفدار چین از لحاظ گردشگری است که سالانه تعداد زیادی گردشگر برای بازدید از این شهر افسانه ای به چین سفر می کنند. پکن از لحاظ آب و هوایی به این صورت است که در بهار دارای هوایی مناسب و گاهی گرم است. تابستان گرم به همراه باران های موسمی دارد. پاییز در این شهر صاف و آفتابی و گرم است و زمستان نیز سرد همراه با باد و طوفان های فصلی و بارش برف می باشد. از جاذبه های گردشگری پکن، مشهور در سراسر جهان می توان به دیوار بزرگ چین، شهر ممنوعه، پارک بی های، کوه شیانگ شان و کاخ تابستانی اشاره کرد ، البته اگر بخواهیم جاذبه های گردشگری پکن را بنویسیم به چند صد جاذبه و اماکن تفریحی تقسیم می شود که می توانید در بخش های دیگر صفحه تور چین مشاهده کنید.


پکن دارای شش فرودگاه است که بزرگ ترین آن ها فرودگاه بین المللی پکن نام دارد. بیشتر پرواز‌های داخلی و تقریبا تمامی پرواز‌های بین اللملی پکن از طریق این فرودگاه انجام می‌شود. پنج فرودگاه دیگر شهر بیشتر کاربردهای نظامی دارند. اگر برای سفر به چین در انتخاب شهر دو دل هستید، پیشنهاد ما به شما سفر به شهر زیبای پکن است زیرا که تمامی جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی فوق العاده شگفت انگیز و منحصر به فرد در این شهر از چین واقع شده که بازدید از آن ها برای تمامی افراد جذاب می باشد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر