جزیره جیمز باند

پوکت از دیگر شهرهای ساحلی بسیار زیبای تایلند است که بیش از 100 جزیره افسانه ای و شگفت انگیز را در خود جای داده است. از جذاب ترین این جزیره ها می توان به جزیره جیمز باند اشاره کرد. جزیره جیمز باند در منطقه ی توریستی فانگ نگا بی که مساحتی تقریبا 420 کیلومتر مربع را دازاست قرار گرفته است که در این 400 کیلومت بیش از 80 جزیره را شامل می شود و بیشتر آن ها با توجه به موقعیت قرارگیریشان و آب و هوای مناسب دارای چشم اندازهای منحصر به فردی هستند که در کتاب گینس به ثبت جهانی رسیده اند. 
 
 
جزیره جیمز باند
 
 

علت نام گذاری جزیره جیمز باند

از ویژگی های فوق العاده جزیره ی افسانه ای جیمز باند که گردشگران تور پوکت را به خود جذب می کند وجود صخره های بسیار بزرگ با ارتفاع زیاد از جنس آهک هستند که از وسط آب سر بیرون آورده اند. علت نام گذاری این جزیره به نام جیمز باند بازی یکی از قسمت های جیمز باند در این جزیره است. از آن جایی که جزیره جیمز باند زیر نظر حفاظت ملی تایلند است هیچ گونه کشتی باربری و مسافربری حق ورود به آن را ندارد و فقط با قایق های دستی و موتوری می توان در آن تردد کرد.
 
 
جزیره جیمز
 

نکات مهم هنگام سفر به پوکت

 چند پیشنهاد مفید برای گردشگران تور پوکت می گوییم که قطعا می تواند به لذت بردن بیشتر از این جزیره به شما کمک کند: با قایق های حرفه ای می توانید به بازدید از جزایر دیگری که با فاصله کم از جزیره جیمز باند قرار گرفته اند بروید و یک وعده غذایی خوشمزه را در رستوران های دریایی آن میل کنید. تا می توانید از این مناظر زیبا که چشم اندازهای شگفت انگیزی دارد و در هیچ کجای دنیا شبیه به آن ها را نمی توانید پیدا کنید عکس بگیرید و به عنوان سوغات برای اقوام خود ببرید. 
 
 
جزایر زیبای پوکت
 
 
برای این که وسایل و دوربینتان خیش نشود حتما با خود کیف ضد آب ببرید. قایق سواری بر روی آب هایی به رنگ سبز و آبی که از شفافیت و زلال بودن بیش از حد تمام موجودات داخل آب نمایان هستند و یا آفتاب گرفتن با چشم انداز جنگل های استوایی و لذت میل کردن یک نوشیدنی خنک بین المللی قطعا از لذت های سفر با تور پوکت است. در سفر به پوکت بازدید از جزیره جیمز باند ، این جزیره افسانه ای را از دست ندهید.
 

تصاویر جزیره جیمز باند

 

جزیره زیبای پوکت
 
دیدنی های جزیره جیمز باند
 
جیمز باند
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جزیره جیمز باند

دلارام 14 مهر 97
2
تو جزیره جیمز باند این فیلم جیمز باند بازی شد و از آن پس به این اسم معروف و شناخته شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر