جزیره مرجان پاتایا

پاتایا یکی از بهترین شهرهای ساحلی  تایلند است که امروزه توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب کند. علت اصلی انتخاب مسافرین برای سفر به پاتایا جاذبه های گردشگری و تفریحات این کشور است. یکی از جذاب ترین این جاذبه های گردشگری را می توان جزیره مرجان پاتایا نام برد. این جزیره که از زیبا ترین جزایر تایلند است می تواند یک روز به یاد ماندنی را برای شما و همسفرانتان بسازد. گردشگران عزیز تور پاتایا لازم است بدانید فاصله ی جزیره مرجان پاتایا تا مرکز این شهر ساحلی تنها 8 کیلومتر می باشد که به راحتی با لنج های مسافربری( هر روز صبح گردشگران را به این جزیره می برد و بعد از ظهر مجددا بازمی گرداند) مخصوص کمتر از 50 دقیقه و یا قایق های تندرو در عرض 15 دقیقه می توانید به آن جا برسید.

زمان حرکت این لنج ها بین 6 تا 7 صبح و زمان بازگشت بین 7 تا 8 عصر متغیر است که روز قبل می توانید از دفاتر مربوط به ساعات کار کشتی ها سوال کنید. علت نام گذاری این جزیره وجود تعداد کثیری از مرجان های فوق العاده زیبا و کم نظیر است که جلوه ی این جزیره را چندین برابر کرده است. برای بازدید از این مرجان های شگفت انگیز می توانید از کشتی ها و قایق های کف شیشه ای استفاده کنید و به وسط جزیره مرجان پاتایا بروید و از تماشای مرجان ها و آبزیان گوناگون  لذت ببرید.

همچنین برای علاقه مندان به تفریحات آبی اعم از : جت اسکی، غواصی، اسکی روی آب و ... امکانات ویژه ای وجود دارد، در واقع کلوب های تفریحی در نزدیکی ساحل هستند که می توانید از این تفریحات مهیج استفاده کنید. چشم انداز فوق العاده و بینظیر جنگل های استوایی با پوشش گیاهی مخصوص در دور تا دور جزیره به همراه آب زلال و شفاف به رنگ سبز و آبی، شن های سفید، ساحلی بسیار تمیز و به دور از زباله، صندلی های مخصوص برای آفتاب گرفتن به همراه سایه بان های رنگی توانسته جزیره مرجان پاتایا را جزو بهترین جزایر دنیا تبدیل کند. پس شما گردشگران عزیز تور پاتایا در سفر به این شهر ساحلی بازدید از جزیره زیبای مرجان ها را از دست ندهید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جزیره مرجان پاتایا

سوسن 14 مهر 97
0
جزیره مرجان پاتایا رو میشه گفت مساوی با بهشت
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر