نمایشگاه آثار هنری ایران مال

ایران مال مجموعه ای بسیار کامل از مراکز فرهنگی، تجاری، تفریحی و مذهبی می باشد که در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از مراکز فرهنگی آن یعنی، نمایشگاه آثار هنری ایران مال بپردازیم، چنانچه از علاقنمندان به کسب اطلاعات در رابطه با این بخش از بازار بزرگ ایران هستید در ادامه با ما همراه باشید.
نمایشگاه آثار هنری ایران مال با هدف ارج نهادن به هنر ایرانی و جامعه هنرمندان درست در کنار هتل ایران مال ساخته شده است، در سالن این نمایشگاه به انواع ابزار ها و تجهیزات مدرن نظیر نور پردازی های پیشرفته و سیستم امنیت قوی مجهز بوده و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای برگزاری نمایشگاه های هنر می باشد.جالب است بدانید که نمایشگاه آثار هنری ایران مال حدود 8 هزار متر مربع وسعت دارد و به شکل بسیار زیبا و لوکسی طراحی شده و شامل بخش های مختلفی می باشد، از بخش های موجود در این نمایشگاه می توان به ورودی های متعدد، سالن نمایشگاهی، کارگاه های آموزشی، اتاق بسته بندی آثار هنری و غیره اشاره کرد.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم در نمایشگاه آثار هنری ایران مال، فضایی برای برگزاری کارگاه های آموزشی در نظر گرفته شده است که اساتید و هنرمندان می توانند از فضای مذکور استفاده کرده و هنر خود را به هنرجویان آموزش دهند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله تا حدودی با نمایشگاه آثار هنری مجموعه ایران مال آشنا شده باشید، در ضمن لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات در رابطه با سایر بخش ها و به طور کلی مجموعه بزرگ ایران مال می توانید به مقاله مربوطه در بخش اخبار سایت لحظه آخر مراجعه نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 111 دهنده به امتیاز نمایشگاه آثار هنری ایران مال
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.