نمایشگاه خودرو ایران مال

یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های تخصصی خودرو کشور در مرکز تجاری ایران مال واقع شده است و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با نمایشگاه خودرو ایران مال در اختیارتان قرار دهیم، چنانچه از علاقمندان به کسب اطلاعات در اینباره هستید در ادامه تیم لحظه آخر را همراهی کنید.

 


نمایشگاه خودرو ایران مال با هدف به نمایش گذاشتن به روز ترین تکنولوژی دنیا در زمینه صنعت خودرو سازی، در قسمت غربی مجموعه بزرگ ایران مال واقع شده است و آماده ارائه خدمات به برگزار کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه های مربوط به خودرو می باشد.
جالب است بدانید که نحوه ساخت و معماری این نمایشگاه بسیار خاص بوده و نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند، همچنین لازم به ذکر می باشد که در این نمایشگاه خودرو بخش ویژه ای برای پذیرایی از مهمانان در نظر گرفته شده است.
از کاربری های نمایشگاه خودرو ایران مال می توان به برگزاری نمایشگاه خودرو های کلاسیک، برگزاری نمایشگاه های رونمایی از آخرین محصولات صنعت خودروسازی و غیره اشاره کرد .
توجه داشته باشید که امکانات و خدمات رفاهی بسیاری نیز وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از اطلاع رسانی در زمینه رویداد های صنعت خودرو سازی، برگزاری مسابقات طراحی خودرو، کافی شاپ، اینترنت پر سرعت رایگان، حمل بار دستی، پارکینگ ویژه و غیره.
امیدواریم اطلاعات موجود در این بخش از سایت لحظه آخر برایتان مفید واقع شود، گفتنی است که برای کسب اطلاعات در رابطه با سایر بخش های مجموعه بی نظیر ایران مال می توانید به مقاله مربوطه در بخش اخبار های سایت مراجعه نمایید.

گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما