فیلیپین


فیلیپین کشوری واقع در جنوب شرقی آسیا است که به لطف بیش از 7 هزار جزیره که فقط 100 جزیره در میان آن ها مسکونی هستند به سه بخش ویسایا، میندانائو و لوزون تقسیم شده است. نام فیلیپین به دلیل اینکه در گذشته این کشور تحت سلطه اسپانیا بود، برگرفته از نام پادشاه اسپانیا، فیلیپ دوم می باشد.
فیلیپین بیش از 500 سال تحت سلطه آمریکا بود که به موجب آن پیشرفت چشمگیری پیدا کرد تا امروزه یکی از مقاصد گردشگری محبوب در میان گردشگران باشد. فیلیپین به دلیل مجاورت با دریا دارای آب و هوایی گرم و مرطوب می باشد که در کنار جنگل های سبز باعث شده فیلیپین در اکثر روز های سال شاهد بارش باران های موسمی باشد و همچنین لازم به ذکر است بهترین زمان سفر به فیلیپین در فصل تابستان است زیرا در این فصل از میزان بارش باران کم شده و دمای هوا هم افزایش می یابد.
فیلیپین بیش از 100 میلیون جمعیت دارد که بیش از 15 میلیون نفر از آن در مانیل، پایتخت فیلیپین زندگی می کنند. مانیل یکی از شهر های بزرگ فیلیپین است و مردم آن فرهنگی با ترکیب از فرهنگ های چینی، آمریکایی و اسپانیایی دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های مردم این شهر که قابل توجه است، اختلاف طبقاتی میان آن ها می باشد بطوریکه گردشگران تور فیلیپین فقط افرادی را مشاهده می کنند که از قشر فقیر جامعه اند یا افرادی که بسیار ثروتمند هستند.
گردشگران تور فیلیپین هنگام سفر به این کشور با جاذبه های گردشگری و مکان هایی روبرو می شوند که نظیر آن ها را در هیچ جای کره زمین ندیده اند مانند رستورانی در دل آبشار یا تپه های شکلات که جزء آثار طبیعی ملی این کشور نیز می باشد. همچنین یکی از هیجان انگیز ترین تفریحاتی که در این شهر می توان انجام داد، بازدید از مراکز خرید لوکس و بزرگ فیلیپین است که امکانات فراوانی هم دارند.گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر