سوئد

سوئد یکی از کشور های اروپایی می باشد که با مساحتی بالغ بر ۴۴۹ کیلومتر مربع در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است. این کشور که پنجمین کشور قاره اروپا از نظر مساحت می باشد، حدود ۱۰ میلیون نفر جمعیت دارد. خوب است بدانید که زبان رسمی کشور سوئد، سوئدی بوده و اغلب مردم به این زبان تکلم می کنند. همچنین لازم به ذکر است که اغلب مردم این کشور را مسیحیان پروتستان تشکیل می دهند.
آب و هوای کشور سوئد به طور کلی سرد می باشد و در تابستان نیز هوا تا حد زیادی خنک می باشد و اغلب گردشگران تور سوئد این فصل برای سفر انتخاب می کنند.
کشور سوئد جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده است که اغلب آن ها در شهر استکهلم یعنی پایتخت این کشور قرار دارند در ادامه لیستی از بهترین جاذبه های این کشور را مشاهده می کنید.
پارک تفریحی گرونا لوند
سینمای کازمونوا
ساختمان گلوبن
تالار شهر استکهلم
موزه و رستوران واسا
قصر دروت نینگ هولم
قصر سلطنتی استکهلم
همچنین خوب است بدانید در کشور سوئد مراکز خرید بسیاری نیز وجود دارد که گردشگران تور سوئد می توانند اجناس بسیار با کیفیت را از آن ها خریداری کنند برخی از این مراکز خرید عبارتند از مرکز خرید گالرین، خیابان دروگنینگاتان، مرکز خرید نوردیسکا، مرکز خرید فیش چارچ و غیره
کشور سوئد با دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان، مراکز تفریحی، مراکز خرید و مردم مهربان و مهمان نواز توانسته است به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا تبدیل شود. بنابراین اگر قصد سفر دارید تور سوئد می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.
گردشگران تور سوئد باید بدانند که سفر به این کشور هزینه بالایی دارد و کشور گرانی به شمار می آید امیدواریم این مقاله در سفر به کشور سوئد برای گردشگران و همچنین کاربران لحظه آخری مفید واقع شود.
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر