لندیگراف کیش

📅 انتشار : 1402/06/05 📅 بروزرسانی : 1402/06/08 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 733

جزیره زیبای کیش یکی از پر رفت و آمدترین مناطق کشور است که سالیانه افرادی زیادی بصورت زمینی و هوایی به آن سفر می‌کنند. در صورتی که مسافران کیش بصورت زمینی و با خودرو شخصی به این جزیره سفر کنند، باید خودرو و وسایلشان را با لندیگراف کیش از بنادر مختلف به کیش منتقل کنند. بخشی از سفر زمینی شما به کیش بصورت دریایی انجام می‌شود و شما این مسافت را بوسیله لندیگراف جزیره کیش طی می‌کنید. اگر درباره شرایط و قوانین و همچنین هزینه لندیگراف کیش سال 1402 اطلاعاتی ندارید پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مقاله از لحظه آخر با ما همراه باشید تا با هم به بررسی تمام موارد مربوط به لندیگراف کیش بپردازیم.

لندیگراف کیش

درباره لندیگراف کیش چه می‌دانید؟

اگر قصد دارید با خودرو شخصی به جزیره کیش سفر کنید، شاید از خود بپرسید چطور می‌توانم ماشین خود را به کیش منتقل کنم؟ همانطور که می‌دانید سفر به کیش از راه‌های هوایی و دریایی ممکن است و اگر می‌خواهید ماشین خود را از طریق دریا به کیش منتقل کنید باید ابتدا آن را به یکی از بنادر لنگه، آفتاب، چارک ببرید و بعد به وسیله لندیگراف کیش یا شناور خودرو شخصی خود را به جزیره کیش برسانید. در واقع از لندیگراف برای جابجایی بارهای سنگین و خودروها و انتقال آن ها از بنادر به جزیره کیش استفاده می‌شود.

جابجایی خودرو به مقصد کیش به وسیله لندیگراف از بندرهای چارک، لنگه و آفتاب انجام می‌شود. لندیگراف‌های کیش بصورت روزانه در ساعتی مشخص از این بندرها به سوی کیش و این بنادر در رفت و آمدند. در کل سفر زمینی به جزیره کیش مزایا و معایب خود را دارد که اطلاع از آن‌ها بسیار پر اهمیت است.

درباره لندیگراف کیش چه می‌دانید؟

کیش - همه چیز درباره جزیره زیبا و مرجانی کیش !

هزینه لندیگراف کیش سال 1402

اینکه قیمت لندیگراف از بنادر مختلف به سمت کیش چقدر است معمولا به عوامل مختلفی بستگی دارد و همواره یکی از سوالات مهمی است که مسافران زمینی کیش بدنبال اطلاع از آن هستند. بهتر است بدانید هزینه لندیگراف کیش در طول سال و فصل‌های مختلف با توجه به شرایط تغییر می‌کند. پس بهتر است قبل از سفر در رابطه با قیمت لندیگراف کیش اطلاعات کسب کنید تا هنگام نقل و انتقال خودرو مشکلی برایتان پیش نیاید.

هزینه لندیگراف کیش در سال 1402 برای جابجایی از بندر چارک حدودا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و از بندر آفتاب ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

هزینه لندیگراف کیش سال 1402

اطلاعات و شماره تماس بندر کیش جهت آگاهی فعالیت لندیگراف کیش (اسکله کیش)

بهتر است پیش از سفر زمینی به کیش برای آگاهی از ساعات حرکت لندیگراف کیش به مقاصد مختلف و آگاهی از شرایط جوی با بندر کیش تماس بگیرید.

آدرس بندر کیشجزیره کیش، بلوار ایران، میدان خلیج فارس
تلفن تماس بندر کیش07644422300
ساعات کاری بندر کیش

 07:30 الی 24

 

برای جابجایی ماشین با لندیگراف کیش به کدام بندر برویم؟

در صورتی که زمینی به کیش سفر کنید و یا قصد انتقال بار و خودرو شخصیتان را از سایر نقاط کشور به جزیره کیش دارید، باید خود را به یکی از بنادر چارک، آفتاب و یا لنگه برسانید. این بنادر نزدیکترین نقطه و مسیرها برای دسترسی به کیش هستند.

جابجایی ماشین با لندیگراف از بندر چارک به کیش

 • بدلیل مسافت بیشتر بین چارک تا کیش، هنگام حمل و نقل با لندیگراف کیش مدت زمان بیشتری را روی آب هستید.
 • هزینه جابجایی در بندر چارک بیشتر از سایر بنادر است.
 • در بندر چارک انتظار زمانبندی منظمی برای حرکت لندیگراف‌های کیش نداشته باشید و تا زمانی که تعداد خودروها به حد نصاب نرسیده است لندیگراف کیش حرکت نخواهد کرد. بطور کلی برای حرکت لندیگراف کیش از بندر چارک نمی‌توان ساعت دقیقی تعیین کرد.
 • آدرس اسکله بندر چارک: استان هرمزگان، شهرستان بندرلنگه، بندر چارک
 • دسترسی به بندر چارک از طریق جاده بندرلنگه - پارسیان و جاده کلات و شیرویه قابل دسترسی است.

جابجایی ماشین با لندیگراف از بندر چارک به کیش

حمل خودرو با لندیگراف از بندر لنگه به کیش

 • توجه داشته باشید که تنها زمان از سال که جابجایی خودرو از بندرلنگه به کیش صورت می‌گیرد، هنگام تعطیلات نوروز است.
 • این بندر تنها یک شناور دارد
 • آدرس اسکله بندر لنگه: استان هرمزگان، بندر لنگه، بلوار جانبازان

حمل خودرو به کیش از بندر آفتاب

 • حرکت شناورها از این بندر نظم بیشتری دارد و در صورت پر نشدن لندیگراف باز هم حرکت نهایتا با ۴۵ دقیقه تاخیر صورت می گیرد.
 • برای رفتن به کیش از این بندر، هزینه کمتری می پردازید.
 • بدلیل فاصله کمتر این بندر تا کیش زمان کمتری روی آب هستید
 • آدرس: استان هرمزگان، شهرستان بندرلنگه، بندر آفتاب
 • دسترسی به بندر چارک از طریق جاده کلات و شیرویه قابل دسترسی است و از بندر چارک هم از جاده چارک- آفتاب می توانید به آن برسید. مسیر بندر چارک به بندر آفتاب کمی ناهموار است و باید در آن احتیاط کنید.

اطلاعات و شماره تماس بندر کیش جهت آگاهی فعالیت لندیگراف کیش (اسکله کیش)

مدارک مورد نیاز برای ورود ماشین به کیش با لندیگراف

در صورتی که با خودرو شخصی به کیش سفر می‌کنید برای حمل و نقل با لندیگراف کیش باید این مدارک را همراه خود داشته باشید:

 • گواهینامه راننده
 • اصل و کپی کارت خودرو
 • برگه کاپوتاژ
 • برگه معاینه فنی
 • مدارک شناسایی مسافران

مدارک مورد نیاز برای ورود ماشین به کیش با لندیگراف

کلام آخر

در این مقاله از لحظه آخر سعی کردیم تا شما را با هزینه های لندیگراف کیش و نحوه نقل و انتقال بوسیله آن آشنا کنیم. همچنین اطلاعات درباره رفت و آمد با لندیگراف از بنادر به جزیره کیش با شما به اشتراک گذاشتیم و درباره هزینه لندیگراف کیش 1402 نیز توضیحاتی دادیم تا اگر روزی خواستید با خودرو شخصی به این جزیره سفر کنید، اطلاعات کاملی درباره آن داشته باشید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. در صورت تمایل نظر خودتان را درباره این مقاله از لحظه آخر در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به لندیگراف کیش