فاصله آنتالیا تا ازمیر

زمان مطالعه: 0 دقیقه
بروزرسانی: 1402/11/15
بازدید: 1839
نویسنده
تحریریه لحظه آخر نویسنده

ازمیر یکی از محبوب‌ترین شهرها در میان مردم محلی و گردشگران ترکیه بوده به‌گونه‌ای که آن را به‌عنوان مروارید منطقه اژه معرفی می‌کنند. شما در هر شهری از ترکیه که باشید می‌توانید به‌راحتی به کمک وسیله نقلیه حمل‌ونقل خودتان را به ازمیر برسانید و از آن دیدن فرمایید. اگر در آنتالیا اقامت داشته باشید، حتماً برای شما هم سوال پیش می‌آید که فاصله آنتالیا تا ازمیر چقدر است و چگونه می‌توان از آنتالیا به  ازمیر رفت.

آنچه در ادامه مطلب خواهید خواند

  1. سفر به ازمیر
  2. فاصله آنتالیا تا ازمیر از روی نقشه

سفر به ازمیر

تور آنتالیاتضمین کمترین قیمت؛ امکان مقایسه آنلاین قیمت و خدمات معتبرترین آژانس‌های مسافرتی ایران

سفر به ازمیر

هنگامی که حرف از کشور ترکیه به میان می‌آید، ذهن بیش‌تر افراد به‌سمت دو شهر بزرگ این کشور یعنی آنکارا و استانبول می‌رود. درست است که این دو شهر بزرگ از بهترین‌های این کشور هستند اما ازمیر یکی از متفاوت‌ترین و جذاب‌ترین شهرهای ترکیه به‌شمار می‌رود. شهر ازمیر را باید یکی از شهرهای پرجنب‌ و جوش و همچنین هیجان‌انگیز ترکیه دانست. باتوجه به اینکه ازمیر یک شهر تاریخی است، باعث شده تا اماکن زیبای تاریخی بسیاری داشته باشد و این امکان به‌وجود آید تا شما به فکر کند و کاو در میان این امکان باشید.

تور ازمیرآغاز سفری هیحان انگیز به سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ترکیه! 

شهر ازمیر در خط ساحلی اژه قرار گرفته و خانه‌ها و مکان‌های گردشگری این شهر تشکیل شده از سبک قدیم و نو هستند. در این شهر امکان خرید با هر نوع سلیقه و بودجه وجود دارد. همچنین داشتن تفریحات شبانه باعث شده تا گردشگران جوان، اقامت در این شهر را در هنگام سفر به کشور ترکیه از دست ندهند. البته غذاهای متنوع و سنتی این شهر آنقدر خوشمزه و خوش رنگ هستند که هر شخص را برای امتحان کردن به‌وجد می‌آورند.

سفر به ازمیر

محبوب ترین تورهای ترکیه لحظه آخر کدامند؟

فاصله آنتالیا تا ازمیر از روی نقشه

معمولاً بیش‌تر افرادی که به آنتالیا سفر کرده‌اند قصد دارند در این سفر به سراغ شهر ازمیر بروند و از آن دیدن کنند. به‌همین دلیل لازم است تا مسافت این دو شهر را از هم بدانند و همچنین از زمان لازم برای پیمودن آن اطلاعاتی کسب کنند. این‌ کار باعث می‌شود تا برنامه‌ریزی‌های مناسبی برای سفر صورت گیرد و به‌موقع به مکان مورد نظر برسید.

 برای رفتن از آنتالیا به ازمیر با هواپیما باتوجه به اینکه ۳۶۰ کیلومتر از روی نقشه فاصله دارند، حدود یک ساعت زمان نیاز دارید تا از فرودگاه آنتالیا به فرودگاه ازمیر برسید. البته اگر قصد داشته باشید این مسافت را به‌صورت زمینی طی کنید، لازم است 450 کیلومتر را بگذرانید و نزدیک به ۵:۳۰ ساعت در راه خواهید بود. این زمان با ماشین شخصی محاسبه شده و اگر شما قصد داشته باشید با اتوبوس این راه را بپیمایید باید ۷ ساعت در راه باشید.

فاصله آنتالیا تا ازمیر از روی نقشه

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 3.6 از 5 | از 100 کاربر