بهترین رستوران های ایرانی در آنکارا

📅 بروزرسانی : ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 949

بهترین رستوران های ایرانی در آنکارا  را چنانچه بشناسید، می‌توانید بدون دغدغه نیز از غذاهای لذیذ ایرانی استقبال کنید. قیمت مناسب و کیفیت بالا جزء ویژگی‌های اصلی این رستوران‌ها  به شمار می‌آید. در ادامه شما کاربران عزیز را با چند رستوران عالی و قیمت مناسب در آنکارا آشنا می‌کنیم. 

کافه رستوران پرسپولیس

در بین بهترین رستوران های ایرانی در آنکارا  قطعاً نام کافه رستوران پرسپولیس را شنیده‌اید. در این کافه رستوران شما می‌توانید نسبت به سفارش انواع غذاهای ایرانی اصیل بیندیشید. البته بیشترین شهرت این کافه رستوران، به‌خاطر ساندویچ‌های خاصی و سفارشی شده است. این کافه رستوران دقیقاً در مرکز شهر انکارا واقع شده است. آدرس این کافه رستوران:
ترکیه آنکارا Kocatepe, Kızılırmak Cd. No:39, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey

 

رستوران استقلال آنکارا

 

رستوران شب های تهران

یکی دیگر از بهترین رستوران های ایرانی در آنکارا  بدون‌شک رستوران شبهای تهران است. اینترنت در این رستوران رایگان است. همچنین به تاکسی و مترو نیز دسترسی دارید. انواع غذاهای ایرانی در این رستوران با قیمت مناسب عرضه می‌شود و آدرس این رستوران را می‌توانید مشاهده کنید.
ترکیه آنکارا Kavaklıdere Mahallesi, Kızılırmak Cd. No:14, 06680 Çankaya/Ankara, Turkey

 

رستوران شبهای تهران

 

رستوران تریلی آنکار

در مرکز فلات آنوتولی نیز می‌توانید به دنبال بهترین رستوران های ایرانی در آنکارا  باشید. محبوبیت این رستوران به واسطه ماهی‌های تازه ای که سرو می‌کند، حاصل شده است. درختان زرد آلو و گیلاس نما و جلوه‌ای خاص را برای فضای خارق‌العاده این رستوران به وجود آورده‌اند. ماهی، میگو، صدف‌ها و انواع دیگر غذاهای دریایی را با طبخی عالی می‌توانید در منوی غذایی این رستوران مشاهده کنید. آدرس این رستوران نیز:
ترکیه آنکارا Kazım Özalp, İzci Sk. No:11, 06700 Çankaya/Ankara, Turkey

 

رستوران تریلی آنکارا

 

رستوران زعفران آنکارا

رستوران زعفران آنکارا را می‌توان یکی از بهترین رستوران های ایرانی در آنکارا  معرفی کرد. این رستوران انواع و اقسام غذاهای متنوع ایرانی را با قیمت مناسب و پرداخت با کارت‌های ایرانی را با کیفیتی ایده‌آل ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در پایتخت ترکیه تجربه دوری از وطن را با حضور در این رستوران بسیار کمتر احساس کنید.
 

رستوران زعفران آنکارا


 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Blog/restaurants/41728-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین رستوران های ایرانی در آنکارا