نقشه چابهار

📅 انتشار : 1402/05/29 📅 بروزرسانی : 1402/05/29 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 675
نقشه آنلاین چابهار
موقعیت جغرافیایی
نقشه جاهای دیدنی

با استفاده از نقشه چابهار، به راحتی می‌توانید مسیرهای جاذبه‌های گردشگری و باستانی شهر چابهار را به همراه آدرس دقیق و جزئیات در دست داشته باشید. چابهار شهر زیبا و منحصربه‌فردی است که به دلیل طبیعت و آب و هوایی که دارد به آن چهار بهار هم می‌گویند، زیرا در این شهر تغییرات آب و هوایی بسیار محدود است و معمولا هوای این شهر بهاری و معتدل است. شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که چابهار در نقشه کجاست؟ چابهار یکی از شهرهای جنوبی در استان سیستان و بلوچستان است که از آن به عنوان تنها بندرگاه اقیانوس ایرانی یاد می‌کنند.

نقشه چابهار

 نقشه آنلاین چابهار

چابهار یکی از شهرهای جنوبی در ایران است که محل دقیق آن در نقشه، جنوب شرقی در استان سیستان و بلوچستان است. با استفاده از نقشه آنلاین چابهار به راحتی می‌توانید از مسیرهای جاده‌ای، مکان‌های تاریخی، سواحل شهر چابهار، انواع هتل‌های این شهر و تفریحات گوناگونان منطقه چابهار اطلاع کسب کنید. بهترین زمان سفر به این شهر زیبا از اوایل پاییز الی اوایل فرودین استف زیرا آب و هوا در این سه فصل از سال بسیار معتدل و خنک است. 
اگر قصد سفر به شهر چابهار را دارید و اطلاعات کاملی از مسیرها و جاذبه‌های گردشگری آن ندارید می‌توانید از نقشه آنلاین چابهار استفاده کنید تا به راحتی به هر نقطه‌ای از این شهر که می‌خواهید سفر کنید.

سفر به چهار بهار ایران

موقعیت جغرافیایی چابهار روی نقشه

شهرستان چابهار یکی از شهرستان‌های مهم در سیستان و بلوچستان است که بر روی نقشه از شمال با شهرستان‌های ایرانشهر و نیکشهر و از جنوب با دریای عمان همسایه است. بندر چابهار، مرکز شهرستان چابهار است که وسعتی حدود 11 کیلومتر مربع دارد؛ علاوه برآن این شهرستان در 7 متری از سطح دریا قرار گرفته است. شهرستان چابهار در 60 درجه سانتی‌گراد و 37 دقیقه طول شرقی، 25 درجه سانتی‌گراد و 17 دقیقه عرض شمالی واقع شده است. 
این شهرستان تا مرکز استان سیستان و بلوچستان حدود 721 کیلومتر فاصله وجود دارد. فاصله هوایی منطقه شهرستان تا پایتخت حدود 1456 کیلومتر است. این شهر زیبای چهار فصل به دلیل همسایگی و هم مرز بودن با کشورهای مختلف، اهمیت فروانی برای کشور ایران دارد.

چابهار روی نقشه

نقشه جاهای دیدنی چابهار

با استفاده از نقشه شهر چابهار می‌توانید تمام مسیرهای دسترسی جاهای دیدنی چابهار را در کم‌ترین زمان ممکن پیدا کنید. به طور کلی این شهرستان به 5 قسمت مختلف تقسیم می‌شود که شامل قسمت مرکزی، پلان، دشتیاری، کنارک، زرآباد و الدهستان می‌شوند؛ علاوه برآن شهر چابهار حدود 620 روستای کوچک و بزرگ دارد که شما با مراجعه کردن با نقشه شهر چابهار می‌توانید از موقعیت مکانی آنها اطلاع کسب کنید. هرکدام از این مناطق جاهای دیدنی فروانی دارد که با گرفتن نقشه آنلاین شهرستان چابهار می‌توانید مسیر دسترسی و فاصله دقیق مکان‌های دیدنی تا موقعیت فعلی خود را تعیین کنید.

صنایع دستی و سوغات چابهار - از خوراکی ها تا صنایع دستی رنگارنگ


 سخن آخر
با گرفتن نقشه چابهار به راحتی می‌توانید به این شهر زیبا و چهار فصل سفر کنید. با در دست داشتن نقشه آنلاین این شهرستان به راحتی می‌توانید به دیدن جاذبه‌های گردشگری شهر چابهار سفر کنید، زیرا با وجود نقشه شما از موقعیت جادها، ترافیک، فاصله دقیق خود تا موقعیت مکانی و... را می‌توانید بررسی کنید. شهرستان چابهار در استان سیستان و بلوچستان در قسمت جنوب شرقی آن واقع شده است که به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران شناخته می‌شود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.7 از 5 | از 100 کاربران به نقشه چابهار