شاتل سواری

📅 انتشار : 1401/07/09 📅 بروزرسانی : 1402/08/11 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 1703
معرفی
سواحل
قیمت بلیط

یکی از تفریحاتی که در سال‌های اخیر طرفداران بسیار زیادی جذب کرده است، شاتل سواری نام دارد. برای استفاده از آن افراد به صورت یک یا چند نفر می‌توانند روی آن بنشینند و در آب شناور شوند. شاتل سواری با استفاده از تیوب‌های بادی انجام می‌شود. برای این کار تیوب‌های بادی به قایق‌های تندرو متصل شده و روی آب شناور می‌مانند. تکان خوردن زیاد این تیوب‌ها سبب ایجاد هیجان و لذت بسیار زیادی در شما می‌شود. شاتل سواری علاوه‌بر تیوب، با وسیله دیگری نیز انجام می‌شود که به بانانا سواری معروف است. در این نوع شاتل سواری به جای استفاده از تیوب از وسیله‌ای بادی که به موز شباهت دارد، استفاده می‌شود. این وسیله بادی بسیار بزرگ بوده و افراد روی آن سوار می‌شوند. از آنجایی که این وسیله شبیه موز است، پا افراد در دو طرف آن قرار می‌گیرد. برای سوار شدن روی این وسیله، نیازمند پاهای قوی هستید تا بتوانید تعادل خود را روی آن حفظ کنید. همچنین می‌توانید به صورت چند نفره این رویه بانانا سوار شان شده و روی سطح آب شناور بمانید. در هنگام شاتل سواری در کیش به تمام نکات ایمنی توجه کرده و از کلاه ایمنی و جلیقه نجات استفاده کنید. شما می‌توانید خودتان تصمیم بگیرید که شاتل سواری آرام یا سرشار از هیجان را تجربه نمایید. در صورت داشتن عضلاتی قوی به راحتی درون آب پرتاب نخواهید شد. البته پرتاب شدن داخل آب هیجان‌انگیز‌ترین قسمت شاتل سواری است.

شاتل سواری کیش

معرفی شاتل سواری کیش

برخی از افرادی که با تور داخلی و یا به صورت شخصی کیش سفر می‌کنند در تفریحات خود شاتل سواری را نیز قرار می‌دهند. شاتل سواری به صورت فردی و دسته جمعی انجام می‌شود. این تفریح یکی از پرطرفدارترین تفریحات جزیره کیش است. برای انجام این کار افراد روی تیوپ سوار شده و تیوپ نیز به یک قایق تندرو وصل می‌شود. قایق با سرعت بالا حرکت کرده و تیوب را به دنبال خود می‌کشد. هر چه قایق با سرعت بیش‌تری حرکت کند، تیوب حرکات بیش‌تری از خود داشته و هیجان بیش‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورد. شاتل سواری علاوه‌بر تفریح، ورزش نیز محسوب می‌شود. با حرکت قایق تیوب بالا و پایین رفته و شما برای حفظ تعادل باید با نیرو گریز از مرکز مقابله کنید. مقابله با نیرو گریز از مرکز نیازمند داشتن عضلات بسیار قوی است. در غیر این صورت از تیوب رها شده و به داخل آب پرتاب خواهید شد. بنابراین بهتر است افرادی که از لحاظ جسمانی ضعیف هستند، از انجام این کار خودداری کنند.

تجربه شاتل سواری

در چه جاهایی می توانید شاتل سواری را تجربه کنید؟

جزیره کیش منطقه‌ای بوده که سرشار از تفریحات هیجان‌انگیز برای گردشگران است. شاتل سواری یکی از محبوب‌ترین تفریحات این جزیره محسوب می‌شود که در قسمت‌های مختلف آن می‌توانید مشاهده کنید. کلوپ‌های شاتل سواری در قسمت‌های مختلف این جزیره از 10 صبح تا 4 بعدازظهر به ارائه خدمات به مسافران و گردشگران می‌پردازند. از جمله مهم‌ترین کلوپ‌های تفریحی برای شاتل سواری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جاهای دیدنی کیش - لیست کامل جاذبه های گردشکری کیش + عکس + قیمت +آدرس

جزیره مرجان کیش

این کلوپ یکی از بهترین کلوپ‌های این جزیره است که تفریحات متنوعی ازجمله شاتل سواری در آن ارائه می‌شود. چشم‌انداز این کلوپ بسیار زیبا بوده و می‌تواند هر گردشگری را جذب خود کند.

مرجان کیش

اسکله تفریحی کیش

از مهم‌ترین تفریحات کیش می‌توان به این کلوپ اشاره کرد. این کلوپ نزدیک هتل و مراکز تجاری است. به همین علت سبب می‌شود که رفت و آمد برای گردشگران بسیار راحت باشد.

ساحل سیمرغ کیش

کلوپ پارک ساحلی سیمرغ کیش در قسمت شرقی جزیره قرار گرفته و سواحل شنی این منطقه زبانزد است. در این کلوپ انواع تفریحات آبی نظیر شاتل سواری دیده می‌شود که اوقات بسیار خوشی را برای گردشگران فراهم می‌کنند.

قیمت بلیط شاتل سواری

زمان حدودی برای شاتر سواری بین 15 تا 20 دقیقه است. قیمت بلیط شاتل سواری دو نفره ثابت نیست و شما می‌توانید در برخی جشنواره‌ها از تخفیف‌های 40 درصدی نیز بهره‌مند شوید. اگر می‌خواهید این تفریح را با قیمت کم‌تری تجربه کنید، می‌توانید از ان بانانا استفاده نمایید. بانانا نیز نوعی دیگر از شاتل سواری است که قیمت پایین‌تری نسبت به تیوب دارد. همچنین اگر می‌خواهید در طول شاتل سواری به عکس‌برداری و فیلم‌برداری بپردازید، باید هزینه‌ای جداگانه از شاتل سواری پرداخت کنید.

بلیط شاتل سواری

سخن پایانی

شاتل و بنانا کیش یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحاتی است که در سفر به کیش می‌توانید از آن بهره ببرید. هیجان بالای شاتل سواری می‌تواند سطح آدرنالین را در بدن شما افزایش دهد. شاتل سواری از آنجایی که نیازمند عضلات قوی بوده، برای بزرگسالان مناسب است. بنابراین هنگام شاتل سواری توان جسمانی خود را در نظر بگیرید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.6 از 5 | از 100 کاربران به شاتل سواری