بهترین پارک های آبی آنکارا

زمان مطالعه: 0 دقیقه
بروزرسانی: 1402/11/17
بازدید: 3099

بهترین پارک های آبی آنکارا هرکدام با وسایل استاندارد خود تجربه یک تفریحی آبی به یاد ماندنی را برای شما به ثبت خواهند رساند. با توجه به استقبال بسیاری از افراد در سراسر جهان از کشور توریستی ترکیه، شناخته پارک‌های آبی این شهر اهمیت بسیار بالایی دارد. در این مقاله از سایت لحظه آخر قصد داریم تا شما را با بهترین پارک‌های آبی آنکارا بیشتر آشنا کنیم که همچنین این پارک‌ها را می‌توان به عنوان بهترین تفریحات آنکارا هم درنظر گرفت.

پارک آبی آکوا آنکارا

زمانی‌که در مورد بهترین پارک های آبی آنکارا با شما صحبت می‌کنیم، پارک آبی آکوا اولین گزینه برای معرفی به شمار می‌آید. به این دلیل که شما مجهزترین و کامل‌ترین وسایل بازی که در یک پارک آبی به دنبال آن هستید را می‌توانید در اینجا بیابید. اما مهم‌ترین نکته برای کیفیت وسایل بازی این پارک آبی می‌تواند استانداردهای فوق‌العاده ای باشد که شما می‌توانید از این وسایل انتظار داشته باشید. این پارک آبی دارای امکاناتی نظیر سیستم ماساژدهی، سینما شش بعدی، ترامبولین، فروشگاه تعطیلات، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، استخر و جکوزی است. کودکان عزیز خود را نیز می‌توانید به بخش اختصاصی سن خود در پارک آبی بسپارید.

 

پارک آبی آکوا آنکارا

محبوب ترین تورهای ترکیه لحظه آخر کدامند؟

پارک آبی المپیک آنکارا

اما پارک آبی المپیک یکی دیگر از بهترین پارک های آبی آنکارا محسوب می‌شود که مسیر بسیار کوتاهی را تا دریاچه فوق العاده موگان به خود اختصاص داده است. استاندارد بالای وسایل بازی این پارک آبی، آن‌را به یکی از امن‌ترین پارک‌های آبی ترکیه تبدیل کرده است. ناگفته نماند که الکترولیز نمک توانسته آب‌های موجود درون پارک را کاملاً تصویه نماید؛ بنابراین نسبت به بهداشت خود در این پارک می‌توانید اطمینان کافی حاصل کنید. یکی از نکات مهم و البته کلیدی دیگر مختص این پارک نیز، 20% تخفیفی است که برای بازی‌های مربوط به کودکان 7الی 12 سال وجود دارد. از جمله سرگرمی‌های این پارک آبی مجهز و بهداشتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که شامل:

  • سرسره سرعتی
  • دریاچه موج
  • سیاه چال
  • سرسره مسابقه ای
  • رودخانه وحشی
  • استخر شیشه ای
  • سونا و جکوزی
  • رستوران
  • سینما 6 بعدی
  • کافی شاپ

 

پارک آبی المپیک

 

 پارک آبی چانکایا

دلیل اینکه از چانکایا به عنوان یکی از بهترین پارک های آبی آنکارا یاد می‌کنیم این است که قیمت بسیار مناسبی را می‌توانید برای استفاده از خدمات و امکانات این پارک آبی انتظار داشته باشید. البته ناگفته نماند که این پارک آبی نیز با توجه به قیمتی که ارائه می‌دهد، وسایل بازی و امکانات خود را در اختیار شما قرار خواهد داد. از جمله امکانات پارک آبی چانکایا می‌توان به سونا سرد، سونا خشک و بخار، استخر شیشه‌ای، سالن بدنسازی، کافی شاپ و جکوزی اشاره کرد.

 

 

پارک آبی آتا ییلدیز هاووز

رودخانه وحشی، سیاه چال، سرسره مسابقه‌ای، سرسره سرعتی، سرسره پیچیشی، جکوزی خشک و استخر همگی جزء امکانات خارق‌العاده پارک آبی آتا ییلدیز هاووز به عنوان یکی از بهترین پارک های آبی آنکارا به شمار می‌آیند. چنانچه به دنبال پارک آبی برای آفتاب گرفتن هستید، قطعاً این پارک می‌تواند بهترین گزینه باشد.

 

پارک آبی آتا ییلدیز هاووز آنکارا

 

پارک آبی آتلانتیک کارتالتپ

یکی از فوق العاده‌ترین مکان‌های تفریحی آبی در ترکیه، پارک آبی آتلانتیک کارتالتپ است. جکوزی خشک، سرسره سرعتی، سرسره پیچیشی، سیاه چال، رودخانه وحشی و استخر همگی جزء بهترین امکانات یک پارک آبی با وسایل استاندارد همانند آتلانتیک کارتالتپ است.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4.4 از 5 | از 102 کاربر