آدرس سفارتخانه گرجستان

📅 بروزرسانی : ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 59
آدرس سفارتخانه گرجستان در ایران
ایمیل سفارتخانه گرجستان

یکی از کشورهای اروپای شرقی گرجستان است که این کشور در سواحل دریای سیاه قرار گرفته و مرز بین اروپا و آسیا را تشکیل می‌دهد. گرجستان اگرچه وسعت زیادی نداشته اما به دلیل تنوع آب ‌و هوا و جاذبه‌های گردشگری آن، گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. گرجستان از امنیت بالایی که برخوردار است. از این رو خواهان زیادی این کشور برای سفر و اقامت دارد. چنانچه قصد اقامت در گرجستان را داشته باشید باید حتما به سفارتخانه این کشور مراجعه کنید و پیش از این می‌بایست از آدرس این سفارتخانه آگاهی پیدا نمایید.

آدرس سفارتخانه گرجستان در ایران

آدرس سفارتخانه گرجستان در ایران

طبق قوانین جدید وضع شده هموطنان گرامی که قصد رفتن به گرجستان تحت عنوان توریست را به این کشور داشته باشند؛ نیازی به گرفتن ویزا نیست و ویزا در مرز ورودی به مسافران داده می‌شود. همچنین ویزایی که برای کشور گرجستان صادر می‌کنند که دارای اعتبار 1 تا 3 ماه است و از گذشت این سه ماه شما به مدت 30 روز اجازه اقامت در این کشور را دارید.
آدرس سفارتخانه گرجستان: ایران، تهران، خیابان پاسدارن، خیابان گلستان ۲، پلاک ۹۲

ایمیل سفارتخانه گرجستان

ایمیل های سفارتخانه گرجستان موارد زیر هستند:

  • Tehran.con@mfa.gov.ge
  • Tehran.emb@mfa.gov.ge

ساعت کاری سفارتخانه گرجستان

یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 21

سخن پایانی

با توجه به قوانین جدید سفر به کشور گرجستان، از بهمن ماه 94 سفر ایرانیان به این کشور نیاز به ویزا توریستی ندارد. افرادی که پاسپورت ایرانی داشته باشند می‌توانند به مدت 45 روز در این کشور اقامت پیدا کنند. البته ناگفته نماند که برای رفتن به سفارتخانه گرجستان در تهران نباید مدارک لازم را فراموش کرد.
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Blog/embassy/41851-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به آدرس سفارتخانه گرجستان