بازار بنگلادش ایروان

📅 انتشار : 1402/05/29 📅 بروزرسانی : 1402/05/29 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 598

بازار‌گردی برای اکثر گردشگران از قسمت‌های مهم سفر محسوب می‌شود. بازار قدیمی بنگلادش در ایروان یکی از مقاصد مهم بازار‌گردی است. هر گردشگری علاقه دارد از شهری که به آن سفر کرده سوغاتی و یادگاری خریداری نماید. در نتیجه اغلب گردشگران ایروان به‌دنبال اطلاعاتی در مورد بازار‌های مختلف آن می‌گردند، تا بدون اتلاف وقت و بدون دردسر، کالاهای مورد نیاز خود را بر اساس سلیقه و میزان بودجه خود تهیه کنند. بازار بنگلادش ایروان انواع صنایع دستی، پوشاک، خوراکی، لوازم خانه و… را باقیمت مناسب، عرضه می‌کند و امکان یک خرید راحت با تنوع زیاد، برای شما فراهم خواهد شد.

بازار بنگلادش ایروان

 

بازار قدیمی بنگلادش کجاست؟

ساکنان ایروان، اغلب بازار بنگلادش را بازار مالاتیا می‌نامند. این بازار چهره‌ای سنتی داشته و از بازارهای قدیمی ایروان است.  بازار مالاتیا به غرفه‌های زیادی تقسیم شده که هرکدام کالاهای مختلفی را به مشتریان ارائه می‌دهند. در غرفه‌های این بازار همه چیز تمام، انواع کالاهای خوش رنگ و لعاب به نمایش گذاشته می‌شود. تا جایی که ممکن است ساعت‌ها غرق در تماشای رنگ‌های مختلف بازار و هیاهوی آن شوید و گذر زمان را حس نکنید. بازار بنگلادش ایروان همه روزه به‌جز شنبه‌ها، از ساعت ده صبح تا شش عصر پذیرای گردشگران عزیز خواهد بود.

سفر به ارمنستان با تضمین کمترین قیمت بازار

 

در بازار بنگلادش ایروان چه چیزهایی می‌توانیم بخریم؟

در بازار بنگلادش امکان خرید انواع لباس، کفش، کیف با قیمت مناسب و با کیفیت خوب وجود دارد. در این بازار قدیمی، سیرتاپیاز لوازم خانه برقی و غیربرقی در غرفه‌های مختلف، به فروش می‌رسد که می‌توانید بابهترین کیفیت و کمترین قیمت، آن‌ها را خریداری کنید. شاید تعجب کنید اما بازار بنگلادش، می‌تواند منبعی برای خرید انواع فرش ماشینی باکیفیت و زیرانداز و پتو در طرح و رنگ‌های متنوع  باشد. این بازار، مکانی مناسب برای خرید سوغاتی بوده و شما به‌راحتی می‌توانید در این بازار، براساس سلیقه و بودجه خود، برای دوستان و عزیزان‌تان هدیه تهیه کنید.

پس از ساعت‌ها گشت‌و‌گذار در این بازار، قطعا به فکر خوراکی‌های خوشمزه می‌افتید و انرژی‌تان افت می‌کند. اینجاست که رنگ و لعاب زیبای خوراکی‌های این بازار، شما را جذب می‌کند و به سمت غرفه‌های خوراکی می‌روید تا انرژی خود را بازگردانید. همچنین در قسمتی از این بازار، سوله بزرگی قرار دارد که در آن مایحتاج روزمره مردم محلی و گردشگران مثل سبزیجات و میوه و حتی انواع گل و گیاه، عرضه می‌شود‌.

در بازار بنگلادش ایروان چه چیزهایی می‌توانیم بخریم؟

 

سخن پایانی

اگر قصد سفر به ارمنستان و ایروان را داشتید، هرگز فرصت یک بازارگردی هیجان‌انگیز در بازار قدیمی بنگلادش را از دست ندهید! مطمئن باشید که با هر میزان بودجه و هر سبک سلیقه‌ای، هرگز با نارضایتی از این بازار خارج نخواهید شد. محصولات  عرضه شده در بازار بنگلادش، به‌حدی متنوع و خوش قیمت است، که هر گردشگری را ترغیب به خرید سوغاتی و علی‌الخصوص صنایع دستی، می‌کند.

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.7 از 5 | از 101 کاربران به بازار بنگلادش ایروان