فرودگاه چانگی سنگاپور

فرودگاه چانگی سنگاپور بهترین فرودگاه دنیا شناخته شده است، اگر مایل به شناخت فرودگاه چانگی سنگاپور هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با امکانات، تاریخچه و پایانه های این فرودگاه بین المللی در اختیارتان قرار دهیم.
 
فرودگاه چانگی سنگاپور با کد یاتا SIN و کد ایکائو WSSS دارای 4 پایانه مجزا می باشد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:
پایانه 1:
این پایانه معمولا مقصد پرواز های ارزان قیمت و کم هزینه می باشد
پایانه 2:
این ترمینال به پرواز ایرلاین های ایندیا اکسپرس، نبپون ایرویز، اتحاد ایندیگو، لائوس، لاکی ایر و غیره اختصاص دارد. لازم به ذکر است که این پایانه پر تردد ترین پایانه این فرودگاه به شمار می آید.
پایانه 3:
این پایانه مخصوص پرواز شرکت های هواپیمایی نیوزلند، آیسانا، خطوط هوایی چین، چین شرقی، اتیوپیایی، قطر ایرویز، عربستان، آمریکا، امارات متحده عربی و غیره می باشد.
ترمینال 4:
این ترمینال نیز محل تردد ایرلاین های ایر آسیا گروپ، کاتای پسفیک، هواپیمایی های ویتنام و کره و غیره می باشد.
گردشگران تور سنگاپور باید بدانند که تمامی این ترمینال ها به یکدیگر راه دارند و مسافران فرودگاه چانگی سنگاپور می توانند به وسیله شاتل رایگان موجود در این فرودگاه خود را به پایانه مورد نظر برسانند.
فرودگاه چانگی سنگاپور برای دو سال متوالی (2016 و 2017) برترین فرودگاه دنیا شناخته شده است و علت این امر را می توان برخورداری از استاندارد های جهانی، امکانات متعدد، آمار بالای جا به جایی مسافر می باشد، برخی از امکانات رفاهی موجود در این فرودگاه لوکس عبارتند از باغ های مصنوعی، سالن آرایشگاه، سالن ورزشی، استخر شنا، نمایشگر های بزرگ، فروشگاه های متعدد، رستوران و کافه های مختلف و غیره.
 
 
گردشگران تور سنگاپور باید بدانند که این هتل در فاصله 12 کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد و گردشگران تور سنگاپور می توانند به وسیله ترانسفر فرودگاهی، تاکسی، قطار و یا اتوبوس خود را به مرکز شهر برسانند.
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر