فرودگاه وین

شهر وین یکی از مقاصد گردشگری مهم در اتریش می باشد که سالانه توریست های بسیاری از آن بازدید می کنند. این شهر یک فرودگاه بین المللی و عمومی مهم دارد که در 18 کیلومتری جنوب شرق وین در منطقه شوخات واقع شده و در ادامه قصد داریم به بررسی جزئیات آن بپردازیم.
فرودگاه وین که بزرگترین فرودگاه کشور اتریش بوده، جزء پررفت و آمدترین فرودگاه های اروپا به شمار می رود که میزبان بسیاری از پروازهای آمریکایی، آسیایی و آفریقایی می باشد. فرودگاه وین دارای کد یاتا VIE و کد ایکائو LOWW بوده و ارتفاع آن از سطح دریا حدود 180 متر است.
لازم است گردشگران تور وین بدانند که فاصله هوایی تهران تا این شهر حدود 4 ساعت می باشد. فرودگاه بین المللی وین دارای 4 ترمینال است که هر یک ساختمان مجزا دارند.
از امکانات خوبی که در فرودگاه وین در نظر گرفته شده می توان به: اینترنت پرسرعت، سالن کنفرانس، خدماتی برای افراد ناتوان، امکانات پزشکی، بسته بندی چمدان، سالن وی آی پی، نمازخانه، بوفه، هتل، پارکینگ، بوفه و بخش اشیای گمشده اشاره کرد.
گردشگران تور وین برای حمل و نقل می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی که در فرودگاه وین در نظر گرفته شده بهره ببرند. این وسایل حمل و نقل عبارت اند از:
-قطار شهری: قطار شهری یکی از روش های ارزانی می باشد که گردشگران تور اتریش می توانند از فرودگاه به مرکز شهر و بالعکس رفت و آمد کنند.
-تاکسی: برای راحتی بیشتر و صرفه جویی در زمان می توانید از تاکسی های موجود در فرودگاه بهره ببرید.
-قطار CAT: این قطار سریع السیر در مدت زمان کوتاهی مسافران را به مرکز شهر می رساند.
-اتوبوس: توریست ها از طریق اتوبوس های بین المللی و شهری که در فرودگاه وین وجود دارد می توانند به نقاط مختلف شهر سفر کنند و یا به کشورهای اطراف مسافرت انجام دهند. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر