فرودگاه مونیخ

مونیخ کشهری زیبا در آلمان می باشد که مکان های گردشگری بی نظیری را در دل خود داده است. برای سفر به شهر زیبای مونیخ باید از طریق فرودگاه آن اقدام نمایید. فرودگاه مونیخ در 28 کیلومتری شمال شرقی مونیخ و در فاصله نزدیکی از منطقه فرایزینگ واقع شده است.
فرودگاه مونیخ یک فرودگاه بین المللی می باشد که عنوان چهاردهمین فرودگاه پر تردد جهان را به خود اختصاص داده است. این فرودگاه دارای کد یاتا MUC و کد ایکائو EDDM می باشد. فرودگاه بین المللی مونیخ 2 باند فرود و 2 ترمینال مسافربری را در خود جای داده است که گردشگران تور مونیخ می توانند از امکانات آن بهره ببرند. ترمینال شماره یک که گنجایش 25 میلیون مسافر را دارد قدیمی تر بوده و ترمینال شماره 2 در سال 2003 به این فرودگاه اضافه شد. لازم به ذکر است که بگوییم این فرودگاه برای شرکت هواپیمایی لوفت هانزا قطب دوم به حساب می آید.
فرودگاه مونیخ در سال 2014 حدود 40 میلیون مسافر را جابجا کرد و در پی آن دومین فرودگاه پر رفت و آمد آلمان به حساب آمد. این فرودگاه به 248 مقصد در جهان پرواز انجام می دهد. ارتفاع این فرودگاه عمومی از سطح دریا 453 متر است.
برخی از شرکت های هواپیمایی که در فرودگاه مونیخ فعالیت دارند عبار اند از: آدریا ایرویز، ایر لینگاس، ایر کانادا، ایر اروپا، ایر فرانس، اطلس گلوبال، ایزی جت، ترکیش ایرلاینز و غیره.
فرودگاه مونیخ دارای امکانات و خدمات بسیار خوبی نظیر: مرکز خرید، سرویس بهداشتی، امکانات پزشکی، فروشگاه، غرفه تنقلات، رستوران، کافی شاپ، سوپرمارکت، امکانات تفریحی، مرکز تجاری و غیره می باشد که گردشگران تور مونیخ امکان بهره بردن از آن ها را دارند.
گردشگران تور آلمان برای جابجایی از فرودگاه مونیخ به نقاط مختلف شهر می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر: قطار شهری، اتوبوس و یا تاکسی بهره ببرند. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر