فرودگاه دبی

هرساله تعداد بی شماری از گردشگران از شهر توریستی دبی بازدید به عمل می آورند که این گردشگران باید از طریق فرودگاه دبی وارد این شهر شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با مهم ترین فرودگاه دبی در ادامه ما را همراهی کنید.
فرودگاه بین المللی دبی عنوان "پر رفت و آمدترین فرودگاه جهان" را از آن خود کرده است. این فرودگاه که در 4 کیلومتری مرکز شهر دبی واقع شده، حدود 2900 هکتار مسافت دارد و کد یاتا آن DXB می باشد. از جمله امکانات بسیار خوب فرودگاه دبی که گردشگران تور امارات امکان استفاده از آن ها را دارند می توان به رستوران، فودکورت، دستگاه ATM، امکانات اطلاع رسانی، حمام، خدمات اسپا و ماساژ، اینترنت رایگان و پرسرعت، خدمات تبدیل ارز، امکانات پزشکی، بوفه مواد غذایی، فروشگاه های شبانه روزی و نمازخانه اشاره کرد. علاوه بر مواردی که اشاره کردیم این فرودگاه بین المللی و مجهز دارای یک موزه و یک باغ بسیار زیبا نیز می باشد که گردشگران تور دبی به هنگام استراحت و تفریح می توانند از آن ها دیدن کنند.
فرودگاه دبی 3 ترمینال مجزا دارد که ترمینال شماره 1 ترمینال اصلی آن است و پروازهای طولانی و مهم معمولا در آن انجام می شود. ترمینال شماره 2 مختص پروازهای منطقه ای بوده و ترمینال بزرگ شماره 3 نیز به هواپیمایی های کانتاس و امارت اختصاص دارد.
گردشگران تور دبی برای رسیدن به مقاصد مورد نظر خود می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی مانند: اتوبوس، تاکسی و مترو که در فرودگاه دبی در نظر گرفته شده بهره ببرند. هر سه ترمینال فرودگاه دارای تاکسی و اتوبوس هستند، مسافران برای استفاده از اتوبوس باید کارت نول تهیه کنند. مترو این شهر نیز در ترمینال های 1 و 3 دارای ایستگاه هستند و از ساعت 6 صبح تا 12 شب مسافران می توانند از آن بهره ببرند. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر