فرودگاه باتومی

کشور گرجستان 18 فرودگاه را در خود جای داده که تعدادی از آن ها در شهر باتومی قرار دارند. شهر باتومی یکی از شهرهای محبوب گردشگری است که برای وارد شدن به خاک آن باید از طریق فرودگاه باتومی اقدام کنید.
فرودگاه باتومی که یکی از مهم ترین فرودگاه های گرجستان به شمار می رود، یک فرودگاه بین المللی و همگانی است که کد یاتا و ایکائو آن به ترتیب عبارت اند از: BUS و   UGSB. ارتفاع فرودگاه باتومی از سطح دریا حدود 32 متر است. این فرودگاه مدرن که در استان آرتوین واقع شده، در فاصله 2 کیلومتری از جنوب باتومی قرار گرفته است. در سال 2007 ترمینال تازه تاسیسی که در فرودگاه باتومی ساخته شده بود، مورد بهره برداری قرار گرفت و تاکنون پروازهای زیادی در آن انجام پذیرفته است. مساحت کلی این پایانه تقریبا 4260 متر مربع بوده و گنجایش جابجایی 600 هزار مسافر را در طول سال دارد.
لازم است اشاره کنیم که گردشگران تور باتومی برای سفربه این شهر حدود 80 دقیقه باید در مسیر هوایی باشند. فرودگاه باتومی که بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شده، از جانب سازمان ملی هوانوردی آمریکا نیز مورد تایید قرار گرفته است. جالب است بدانید که به دلیل فاصله کمی که این فرودگاه از شهر آرتوین ترکیه دارد، این فرودگاه برای پروازهای داخلی ترکیه هم مورد استفاده قرار می گیرد.
گردشگران تور باتومی برای رفتن به نقاط مختلف شهر، می توانند از اتوبوس و تاکسی های فرودگاه که در خطوط مختلف فعالیت می کنند، بهره مند شوند. از جمله امکاناتی که در فرودگاه باتومی برای مسافران و گردشگران تور گرجستان در نظر گرفته شده، می توان به سرویس بهداشتی، وسایل حمل و نقل، بوفه مواد غذایی، رستوران، کافه و خدمات پزشکی اشاره کرد. در رستوران فرودگاه انواع غذاهای بومی و برخی غذاهای بین المللی سرو می شود که مسافران می توانند از آن ها میل کنند و لذت ببرند. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما