فرودگاه اسن بوغا

شهر آنکارا یکی از مقاصد گردشگری محبوب در ترکیه می باشد که سالانه گردشگران زیادی را از اقصی نقاط جهان پذیرا می باشد. توریست هایی که می خواهند وارد این شهر زیبا شوند، می توانند به واسطه فرودگاه اسن بوغا که یک فرودگاه بین المللی می باشد، اقدام کنند. فرودگاه اسن بوغا یا فرودگاه آنکارا در سال 2009 موفق به کسب عنوان "بهترین فرودگاه " از جانب شورای فرودگاه های بین المللی اروپا گشت. این فرودگاه از جانب یک شرکت خصوصی به نام تاو مدیریت می شود.
فرودگاه بین المللی اسن بوغا در سال 1955 در فاصله 28 کیلومتری آنکارا در زمینی به مساحت 7/5 میلیون متر مربع احداث گشت. فرودگاه اسن بوغا برای هواپیمایی آنادولو جت و ترکیش ایرلاین قطب اصلی به حساب می آید.
ترمینال پروازهای خارجی آن حدود 8000 متر مربع و ترمینال پروازهای داخلی آن تقریبا 7500 متر مربع است. به دلیل افزایش حجم مسافرانی که در این فرودگاه رفت و آمد داشتند، در سال 2006 ترمینال جدیدی به این فرودگاه اضافه گشت که سبب سهولت در انجام پروازها شد. 
از امکانات فرودگاه اسن بوغا می توان به بانک، دستگاه بسته بندی بار، فروشگاه سوغاتی، اسانسور، پارکینگ، کلینیک، داروخانه، بانک، سالن کنفرانس، خدمات ویژه افراد ناتوان، پست، فست فود، دستگاه ATM، خدمات تبدیل ارز، اینترنت رایگان، هتل، آرایشگاه، مسجد، کافی شاپ و رستوران، سرویس بهداشتی و بوفه اشاره کرد که گردشگران تور آنکارا می توانند از آن ها بهره ببرند.
مسافران تور آنکارا برای جابجایی از فرودگاه بین المللی اسن بوغا به مرکز شهر و بالعکس می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی که در این فرودگاه در نظر گرفته شده استفاده کنند. تاکسی ها به صورت شبانه روز در این فرودگاه آماده خدمت رسانی هستند. اتوبوس ها هم روش مناسب و کم هزینه تری می باشد. همچنین گردشگران تور ترکیه می توانند از فرودگاه ماشین کرایه کنند. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما