فرودگاه آنتالیا

فرودگاه آنتالیا یکی از مهم ترین و پر تردد ترین فرودگاه ها کشور ترکیه می باشد و پرواز اغلب گردشگران تور آنتالیا به مقصد این فرودگاه انجام می شود به همین جهت در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با فرودگاه آنتالیا و امکانات موجود در آن در اختیار گردشگران تور آنتالیا و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
فرودگاه آنتالیا بر اساس آخرین آمار ارائه شده است این فرودگاه سومین فرودگاه پر تردد ترکیه و همچنین پانزدهمین فرودگاه پر تردد اروپا معرفی شده است
این فرودگاه دارای سه پایانه مجزا می باشد که پایانه های 1 و 2 مخصوص پرواز های خارجی و پایانه سوم مخصوص پرواز های داخلی می باشد، البته لازم به ذکر است که در حال حاضر پایانه 1 در حال تعمیر می باشد و تنها ترمینال ها 2 و داخلی قابل استفاده هستند.
در فرودگاه آنتالیا امکانات بسیاری برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده است که برخی از آن ها عبارتند از فروشگاه های متعدد، رستوران ها بین المللی و ترکیه ای، سرویس بهداشتی و غیره.
خوب است بدانید فرودگاه آنتالیا در 13 کیلومتری شمال شرقی مرکز آنتالیا واقع شده است و گردشگران تور آنتالیا می توانند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین ترانسفر هتل خود را به این فرودگاه برسانند.
برخی از ایرلاین هایی که در این فرودگاه فعالیت می کنند عبارتند از هواپیمایی عراق، لوفت هانزا، اورن ایر، پگاسوس، ترکیش ایرلاینز و غیره همچنین از ایرلاین هایی که در خطوط هوای ایران-آنتالیا فعالیت می کنند می توان به کرندون ایرلاین، هواپیمایی معراج، انور ایر، تیلویند ایرلاینز اشاره کرد.
گردشگران تور آنتالیا باید توجه داشته باشند که به سبب محدودیت های اعمال شده برای پرواز های ایرانی، پرواز اغلب گردشگران تور آنتالیا دارای مقصد میانی می باشد و پرواز مسافران به صورت مستقیم نمی باشد.
گزارش مشکل
گالری تصاویر

نظرات مردم درباره فرودگاه آنتالیا

سپیده 23 مهر 97
4
فرودگاه آنتالیا همون اسپارتا هست منظورتون ؟
درج نظر