ایرلاین Aeroflot Airline

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور توریستی روسیه دارای شرکت های هواپیمایی زیادی می باشد و ما در این مقاله ‏قصد داریم بزرگ ترین و یکی از بهترین ایرلاین های این کشور را به گردشگران تور ‏روسیه همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
همانطور که پیش تر اشاره کردیم شرکت هواپیمایی ‏Aeroflot Airline‏ بزرگترین ایرلاین حامل ‏پرچم کشور روسیه می باشد که در سال 1923 تأسیس شده است و جزء قدیمی ترین ‏ایرلاین های جهان می باشد. 
خوب است بدانید شرکت هواپیمایی ‏Aeroflot Airline‏ در زمان تأسیس کاملا دولتی بوده و ‏بزرگترین هواپیمایی جهان به شمار می آمد. 
Aeroflot Airline‏ پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی به یک شرکت نیمه دولتی تبدیل ‏شده و به فعالیت خود ادامه داد و امروزه نیز حدود 51 درصد سهام این شرکت ‏هواپیمایی به دولت روسیه تعلق دارد که بر اساس آخرین آمار ارائه شده در سال 2007 ‏میلادی نوزدهمین ایرلاین پر سود جهان می باشد.  
در حال حاضر شرکت هواپیمایی ‏Aeroflot Airline‏ پرواز های مسافربری و باربری را به 129 ‏مقصد در کشور های مختلف انجام می دهد که برخی از آن ها عبارتند از فرانسه، ‏انگلیس، تایلند، استرالیا، دانمارک، امارات، هلند، ترکیه، یونان، اسپانیا، آرژانتین و غیره. 
لازم به ذکر است گردشگران اغلب تور های خارجی نظیر تور روسیه و تور دبی می توانند ‏بلیط سفر خود را از این شرکت هواپیمایی معتبر تهیه کنند. 
ناوگان شرکت هواپیمایی در مجموع دارای 232 فروند هواپیما می باشد که برخی از آن ‏ها عبارتند از 76 فروند ایرباس ‏A320-200‎، 38 فروند ایرباس ‏A321-200‎، 5 فروند ایرباس ‏A330-200‎، 17 فروند ایرباس ‏A330-300‎‏ و غیره. 
کد یاتا شرکت هواپیمایی ‏Aeroflot Airline، ‏SU‏ و کد ایکائو آن ‏AFU‏ می باشد همچنین لازم ‏به ذکر است قطب اصلی این ایرلاین بزرگ فرودگاه بین الملیی شرمتیوو است. 
امیدواریم مطالعه این مقاله اطلاعات جامعی در رابطه با ایرلاین ‏Aeroflot Airline‏ در ‏اختیاتان قرار دهد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Aeroflot Airline

بیژن مهر 1397
خدایی ایرالاین Aeroflot Airline رو تا به حال نشنیده بودم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Aeroflot Airline