امتیاز 5 از 5 | از بین 3194 امتیاز دهنده به قیمت تور گرجستان

قیمت تور گرجستان

در ادامه صفحه قیمت تور گرجستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای گرجستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

گرجستان از محبوب ترین مقاصد گردشگری در میان ایرانیان است که چرا که این کشور در همسایگی ایران واقع شده و گردشگران علاوه بر اینکه نیازی به اخذ ویزا جهت سفر به این کشور را ندارند، می توانند با هزینه به مراتب کمتری نسبت به اکثر مقاصد گردشگری به کشوری سفر کنند که دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی، تفریحات مختلف، آداب و رسوم و سبک زندگی جالبی می باشد.

گردشگران برای سفر به گرجستان می توانند از انواع تورهای زمینی و هوایی استفاده کنند. تورهای زمینی می بایست مدت زمان قابل توجهی را در مسیر سپری کرد اما هزینه بسیار کمتری بر دوش گردشگران می گذارد.

برای سفر به گرجستان به صورت هوایی گردشگران از دو نوع پرواز سیستمی و چارتر می توانند استفاده کنند که پروازهای چارتر قیمت کمتر داشته و در کنار آن، تورهای لحظه آخری نیز ارائه می شود تا هزینه سفر را کاهش دهند هرچند در ایام تعطیلات، قیمت پروازهای چارتر بسیار گران می شود.

گردشگران جهت سفر به گرجستان، گردش در سطح شهر و بازدید از جاهای مختلف می بایست از واحد پولی رایج گرجستان، لاری استفاده کنند هرچند از دلار هم می توان در برخی از مکان ها استفاده نمود. با اینکه گردشگران سفر به گرجستان را به صورت تور انتخاب کردند اما جهت بازدید از برخی مکان های دیدنی گرجستان، رفتن به مراکز خرید مختلف شهر و میل کردن انواع غذاهای مختلف در رستوران های شهر می بایست هزینه جداگانه ای پرداخت نمایند بطوریکه جهت دریافت بلیط اتوبوس می بایست 2.25دلار، برای استفاده از تاکسی هنگام ورود 3.40 دلار، به ازای هر 1 مایل 2.75 دلار و برای هر ساعت27.75 دلار پرداخت نموده و جهت میل کردن انواع غذاها در رستوران های مختلف میانگن 15 الی 50 دلار با توجه به نوع غذا و رستوران انتخابی پرداخت نمایند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر