امتیاز 5 از 5 | از بین 3208 امتیاز دهنده به قیمت تور گرجستان

قیمت تور گرجستان

در ادامه می توانید لیستی از تورهای گرجستان زمینی و هوایی را مشاهده کنید که توسط آژانس های معتبر گردشگری ارائه شده اند. همچنین می توانید اطلاعات جامعی درباره سفر به گرجستان، هزینه های سفر، جاذبه های گردشگری، تفریحات، رستوران ها، هتل ها و مراکز خرید گرجستان کسب کنید.

یکی از مهم ترین دلایلی که ایرانیان گرجستان را برای سفر انتخاب می کنند، ارزان بودنش است. ایرانیان می توانند هزینه ای که برای یک تور کیش پرداخت می کنند را به یک تور گرجستان بدهند تا سبک زندگی و سفر متفاوتی را تجربه کنند.

تور گرجستان برای ایرانیان به دو صورت زمینی و هوایی ارائه می شود. گردشگرانی که قصد دارند به صورت زمینی و با خودروی شخصی سفر کنند، می بایست هزینه های بالایی را برای دریافت گواهینامه بین المللی، کاپوتاژ، عوارض و غیره پرداخت کنند. اما آن هایی که از تور گرجستان زمینی استفاده می کنند هزینه به مراتب کمتری نسبت به تور هوایی پرداخت می کنند اما زمان بیشتری در سفر خواهند بود.

تور هوایی گرجستان با اینکه جزء گرانترین تورهای گرجستان به حساب می آیند، محبوبیت بیشتری دارند. برای تورهای هوایی گرجستان دو نوع ایرلاین پرواز ارائه می دهند. ایرلاین های داخلی و ایرلاین گرجستان (Georgian Airways) در صورتی که پرواز از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به مقصد گرجستان ارائه دهند، پرواز مستقیم بوده و هزینه معقولی دارند.

اما نوع دیگر ایرلاین ها که ایرلاین های خارجی هستند، علاوه بر هزینه بیشتر نسبت به ایرلاین گرجستان و ایرلاین های داخلی، هواپیما ابتدا در فرودگاه کشور خود نشسته و سپس به مقصد گرجستان می رود.

سفر به گرجستان هزینه های مختلفی را بر دوش گردشگران می گذارد. گردشگران می بایست در سفر به گرجستان از لاری که واحد پولی رایج این کشور است استفاده کنند. همواره به گردشگران پیشنهاد شده که ریال خود را در ایران به دلار تبدیل کنند و دلارهای خود را به صورت روزانه و به اندازه مورد نیاز در صرافی های معتبر گرجستان به لاری تبدیل کنند و همچنین حتماً هنگام بازگشت هم تنها دلار به همراه داشته باشند.

هزینه های متفرقه تور گرجستان

برای بازدید از برخی جاذبه های دیدنی گرجستان می بایست بلیط تهیه کرد. تفریحات گرجستان مانند پاراگلایدینگ، تله کابین و غیره نیز نیاز به تهیه بلیط دارند. همچنین میل کردن انواع غذاهای گرجی در رستوران های مختلف شهر، استفاده از سامانه های حمل و نقل عمومی و خرید در میان بازارهای مختلف هم هزینه های خود را دارند.

بطور میانگین، هزینه ها در شهر تفلیس  اندکی بیشتر از شهر باتومی می باشد. خوب است در ادامه با هزینه های مختلف در شهرهای تفلیس و باتومی آشنا شوید.

میانگین هزینه ها در تفلیس

میانگین 17 لاری برای یک وعده غذایی عادی در رستورانی متوسط.

میانگین 65 لاری برای وعده غذایی دو نفره در رستورانی متوسط. 

0.50 لاری برای بلیط یکطرفه حمل و نقل محلی.

3 لاری برای تاکسی، 0.90 لاری به ازای هر کیلومتر و 8 لاری به ازای هر ساعت.

میانگین هزینه ها در باتومی

میانگین 15 لاری برای یک وعده غذایی عادی در رستورانی متوسط.

میانگین 50 لاری برای وعده غذایی دو نفره در رستورانی متوسط.

0.40 لاری برای بلیط یکطرفه حمل و نقل محلی.

2 لاری برای استفاده از تاکسی، 1 لاری به ازای هر کیلومتر و 6 لاری به ازای هر ساعت.

بهترین زمان سفر به گرجستان

همچنین گردشگران تور گرجستان لازم است بدانند گرجستان کشوری می باشد که ایرانیان می توانند بدون ویزا به مدت 45 روز در خاک کشور اقامت داشته باشند لذا برای کشور گرجستان، تورهای لحظه آخری نیز ارائه می شود که هزینه به مراتب کمتری نسبت به تورهای عادی دارند.

از طرفی دیگر، سفر به گرجستان در دوران گردشگری و یا مصادف با فستیوال های گرجستان، تعطیلات و غیره هزینه بالاتری نسبت به دوران دیگر بر دوش گردشگران می گذارد.

 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما