امتیاز 5 از 5 | از بین 5687 امتیاز دهنده به قیمت تور مشهد

قیمت تور مشهد

در صفحه قیمت تور مشهد با لیستی از انواع تورهای مشهد روبرو می شوید که هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی هستند. تمامی تورها توسط آژانس های معتبر و فعال در لحظه آخر ارائه شده و نرخ تمامی تورها همه روزه توسط کارشناسان بررسی می شود. همچنین می توانید در راهنمای کامل سفر به مشهد نیز با قیمت تورهای مختلف و هزینه سفر به مشهد نیز آشنا شوید.

مشهدی شهری است که چه برای گردش و تفریح بروید چه برای زیارت، هزینه ای گاه به اندازه سفر به کیش و گاه بسیار کمتر از آنچه که فکر می کنید پرداخت خواهید کرد. در ادامه به بررسی راه های مختلف سفر به مشهد و هزینه های آن اشاره می کنیم.

راه های مختلف سفر به مشهد

تورهای هوایی مشهد

در گذشته تورهای هوایی از محبوبیت بالایی در میان گردشگران برخوردار بودند اما امروزه به لطف هزینه زیادی که برای بلیط هواپیما می بایست پرداخت کرد، اکثر گردشگران سفر با اتوبوس یا قطار را انتخاب می کنند چراکه در اغلب موارد، هزینه پرداخت شده برای بلیط رفت و برگشت قطار، کمتر از بلیط یکطرفه هواپیما می شود.

نکته ای که درباره بلیط های هوایی مشهد وجود دارد این است در اکثر درگاه های فروش بلیط پرواز مشهد همواره بلیط های چارتری هم وجود دارد که هزینه به مراتب کمتری نسبت به بلیط هیا عادی دارند.

تورهای زمینی مشهد

سفر به مشهد با اتوبوس

از شهر تهران بطور مثال، با هواپیما 1 ساعت و 15 دقیقه و با اتوبوس بیش از 12 ساعت راه است. اتوبوس ارزان ترین راه سفر به مشهد می باشد و بیشتر مناسب گردشگرانی است که بودجه محدود دارند. لازم به ذکر است اکثر اتوبوس هایی که به مقصد مشهد می روند از امکانات مناسبی برخوردار بوده و گردشگران آسایش مطلوبی هم در طول سفر خواهند داشت.

سفر به مشهد با قطار

قطار، پرطرفدارترین راه سفر به مشهد است. اتاق های 4 تخته و 6 تخته که امکان شخصی کردنشان وجود دارد، آسایش کافی، بدون دغدغه و مشکلات اتوبوس ها و هواپیماها باعث شده گردشگران به سراغ انتخاب قطار بروند. همچنین لازم به ذکر است در میان قطارهای مختلف، نوع از قطارها معروف به قطارهای اتوبوسی که جزء ارزان ترین قطارهای مشهد به حساب می آیند.

هزینه های مختلف سفر به مشهد

مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر به مشهد، بلیط هواپیما، هتل انتخابی، مراکز خرید و رستوران های شهر است. پیشنهاد می شود اگر به قصد زیارت به مشهد می خواهید بروید، هتلی را انتخاب کنید که به حرم مطهر نزدیک باشد و در صورتیکه قصد سفر به مشهد برای گردش و تفریح را دارید، هتلی را انتخاب کنید که به جاهای دیدنی و متروی شهر نزدیک باشد.

مشهد به غذاهایش معروف است. بهترین غذاهای کبابی، فست فودی و محلی را در مشهد می توانید امتحان کنید لذا پیشنهاد می شود بخش قابل توجهی از بودجه در نظر گرفته شده صرف رستوران های بی نظیر مشهد و غذاهای لذیذش کنید.

برای تردد در سطح شهر و بازدید از جاهای مختلف، همواره پیشنهاد می شود از مترو استفاده کنید چراکه متروی مشهد به اکثر جاهای مهم مشهد دسترسی دارد و در کنار آن، هزینه کمتری هم نسبت به تاکسی یا اتوبوس پرداخت خواهید کرد.

 

قیمت تور مشهد از شهر های مختلف

تور مشهد از هتل های مختلف

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما