امتیاز 5 از 5 | از بین 3818 امتیاز دهنده به قیمت تور دبی

قیمت تور دبی

فهرستی از به روزترین تورهای دبی، تورهای ارزان دبی و تور لحظه آخری دبی به وسیله آژانس های مسافرتی معتبر با شرکت های هواپیمایی متنوع و امکاناتی مانند ویزای دبی، رزرو هتل در دبی و... در این صفحه از وبسایت لحظه آخر قابل مشاهده است که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت هتل و مدت زمان اقامت، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

دبی کشوری با لوکس ترین هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید و دارای بهترین هتل ها، تفریحات و جاذبه های گردشگری بوده و کشوری است که گردشگران شاید در طول سفر، تنها یک اماراتی را مشاهده کنند و آن هم کسی باشد در فرودگاه بر روی پاسپورت مهر میزند چراکه در مکان های گردشگری دبی، اماراتی ها خود را نشان نمیدهند.

دبی برای ایرانیان یکی از مقاصد لوکس گردشگری به حساب می آید و گردشگران می بایست هزینه زیادی را برای یه تور عادی دبی پرداخت نمایند هرچند می توانند با سفر در فصل لو سیزن، بهرمندی از آفرها و تخفیف هایی که بر روی پکیج ها اعمال می شود، انتخاب هتل و خدمات مناسب، هزینه سفر را کاهش دهند.

شاید شنیده باشید که به دبی، شهر رکوردها می گویند چراکه مکان هایی در دبی وجود دارد که رکورد جهانی را به نام خود ثبت کردند مانند مرکز خرید دبی مال با عنوان بزرگ ترین مرکز خرید خاورمیانه، برج خلیفه با عنوان بلندترین برج جهان، برج العرب با عنوان مرتفع ترین هتل جهان،  فراری ورلد با عنوان داشتن سریع ترین ترن هوایی دنیا و غیره.

شاید قیمت تور دبی برای اکثر گردشگران زیاد باشد اما بهرمندی از بهترین خدمات و امکانات از هواپیما تا هتل های لوکس و جاهای دیدنی جالب ارزش این هزینه را داشته باشد. گردشگرانی که قصد دارند به دبی سفر کنند خوب است برخی نکات را در سفر به این شهر در نظر داشته باشند:

در دبی قوانین عجیبی وجود دارد که نقض کردن آن ها می تواند حتی شما را از کشور اخراج کند. در دبی اگر قصد دارید سوار بر ماشین های لوکس شوید بدانید که خودرویتان می بایست همواره تمیز باشد چراکه کثیف بودن خودرو و شستن آن در مکان های عمومی نزدیک به 3هزار درهم جریمه دارد.

حریم شخصی در دبی شاید بالاترین اهمیت را داشته باشد. نگاه کردن به گوشی شخص دیگری و چک کردن گوشی بدون اجازه صاحب آن علاوه بر جریمه های چند صدهزار درهمی، زندان و اخراج از کشور هم به همراه دارد.

در آخر به گردشگران تور دبی توصیه می شود در سفر به این شهر، علاوه بر رعایت کردن قوانین، از تمام جاذبه ها و تفریحات شهر بازدید کرده و خاطرات خوبی را برای خود رقم بزنند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر