امتیاز 5 از 5 | از بین 3936 امتیاز دهنده به قیمت تور تایلند

قیمت تور تایلند

تورهای تایلند به شهرهای توریستی آن مانند بانکوک، پاتایا، پوکت و... توسط برترین آژانس های مسافرتی معتبر با بهترین امکانات و خدماتی نظیر اخذ ویزای تایلند، رزرو هتل تایلند و... در این بخش از وب سایت لحظه آخر ارائه می گردد که می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت و اقامت هتل، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

علاقمندان به سفر به دنبال تجربه ای متفاوت از سفر دیدنی های گوناگون و تنوع در تفریح هستند. یکی از پرطرفدارترین و به جرات می توان گفت محبوب ترین مقصد گردشگری چه در میان ایرانیان چه توریست های خارجی، تایلند است. سفری که می توان در هر زمان از سال بهترین لحظات را در سواحل زیبای تایلند با قیمت هایی نسبتا ارزان تجربه کرد. طبیعت بکر و معبدهای سنتی و قدیمی از دیگر بهانه های سفر گردشگران به تایلند است.

قیمت تور تایلند شامل چه هزینه هایی است؟

تورهای تایلند هم به صورت تک مسیره موجود است و هم به صورت ترکیبی که با توجه به مدت زمان اقامت، نوع پرواز و هتل اقامتی، قیمت تور تایلند دستخوش تغییر می شود. قیمت های تور تایلند به قدری متنوع هستند که تقریبا تمامی سلایق مسافران تایلند را پوشش می دهد. علاوه بر این، تورهای تایلند به مقصدهای پرطرفدار تایلند مانند پاتایا، بانکوک و پوکت عرضه می شود که با توجه به مقصد گردشگری موردنظر و خدمات ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی معتبر، قیمت های مختلفی دارند.

علاوه بر موارد ذکر شده، شما با پرداخت قیمت تور تایلند، قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما تایلند، هزینه های اقامت در هتل و یک سری از هزینه های جانبی دیگر را بسته به خدمات مدنظر آژانس مسافرتی می پردازید و پس از آن نیاز به پرداخت هزینه های دیگری برای هتل و بلیط هواپیما نخواهید داشت. با توجه به واحد پول تایلند (بات)، می بایست ارزی که به همراه می برید را از دلار یا یورو به بات تبدیل کنید تا برای هزینه های رفت و آمد و غذا در تایلند با مشکلی مواجه نشوید.

تور تایلند پوکت ارزانتر است یا تور تایلند پاتایا؟

اما مسئله مهمی که برای طرفداران تور تایلند مطرح است، تهیه تور ارزان قیمت تایلند به مقصدهای پوکت و پاتایا است. بسیاری از گردشگران با توجه به آوازه بسیار پاتایا، قصد سفر به این مقصد را دارند اما با توجه به شهرت سواحل بکر پوکت میان این دو مقصد (یعنی پاتایا و پوکت) دچار تردید می شوند. لازم است بدانید که تفاوت زیادی بین پاتایا و پوکت وجود دارد که مهم ترین آنها رنج قیمتی و هزینه های این دو مقصد است. به طور مثال پوکت همانند بانکوک شهری گران در تایلند محسوب می شود اما پاتایا به نسبت ارزان است و می توان در آن هم هزینه های رفت و آمد و هم هزینه های مربوط به هتل و غذا را کاهش داد، اما پوکت مملو از مراکز خرید لوکس و هتل های آنچنانی که در کنار دریا واقع شده اند که هزینه های آنها گاهی سر به فلک می کشد. اما می توان در پاتایا اقامتگاه های ارزان قیمت و همچنین هتل های با قیمت کمتر پیدا کرد، درست است که امکانات آن در حد هتل های لاکچری بانکوک و پوکت نیست اما توسط گردشگران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر