امتیاز 5 از 5 | از بین 1498امتیاز دهنده به قیمت تور ارمنستان

قیمت تور ارمنستان

در ادامه صفحه قیمت تور ارمنستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ارمنستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

اگر قصد دارید به ارمنستان سفر کنید، خوب است بدانید برای سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزا نخواهید داشت. برای سفر به ارمنستان با بازدید از جاذبه های تاریخی، کلیساها و جاهای مختلفش می توانید هم از انواع تورهای هوایی، زمینی و لحظه آخری استفاده نمایید که هرکدام با توجه به خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند هزینه های متفاوتی دارند.

اما در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی کنیم برای سفر به ارمنستان چه هزینه هایی را می بایست پرداخت کنیم.

واحد پول ارمنستان درام است و توصیه می شود گردشگران ابتدا ارز خود را به دلار و سپس دلار را در ارمنستان به درام تبدیل کنند هرچند می تواند از دلار هم در این کشور استفاده کرد. لازم به ذکر است طبق قوانین وضع شده، گردشگران می بایست برای خروج بار اول 220هزار تومان، بار دوم 330هزار تومان و از بار سوم به بعد 440هزار تومان پرداخت نمایند.

ارمنستان هتل های مختلفی دارد که هرکدام با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند قیمت های متفاوتی دارند بطوریکه جهت اقامت در یک هتل 5 ستاره می بایست میانگین 20هزار درام، 4 ستاره 14هزار درام و 3 ستاره 3هزار درام به ازای هرشب اقامت پرداخت کرد. همچنین اکثر هتل ها وعده های صبحانه، ناهار و شام را هم ارائه می دهند اما جهت میل کردن غذا در رستوران های خارج ا هتل می بایست با توجه به نوع غذا و رستوران انتخابی میانگین 2هزار تا 7هزار درام برای هروعده غذایی پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است در صورتیکه قصد دارید به صورت چند روزه به ارمنستان سفر کنید و از برخی جاذبه های معروف ارمنستان بازدید کنید پیشنهاد می شود با تور سفر کنید چرا که برای سفرهای چند روزه، سفر کردن بدون تور هزینه کلی سفر شامل خورد و خوراک، هتل، بلیط جاهای دیدنی، حمل و نقل و غیره را افزایش می دهد.

سوالات متداول قیمت تور ارمنستان

1- بهترین زمان سفر به ارمنستان چه زمانی است؟

پاسخ : برای سفر به ارمنستان بهترین زمان سفر فصل های بهار و پاییز می باشد


2- ارزانترین فصل سفر به ارمنستان چه زمانی است؟

پاسخ : برای تجربه سفری ارزان به ارمنستان می توانید فصل زمستان را برای سفر با تور ارمنستان انتخاب کنید


3- معروف ترین جاذبه گردشگری ارمنستان چه نام دارد؟

پاسخ : ارمنستان مملوء از جاذبه های گردشگری متععد است که از معروف ترین آن ها می توان به دریاچه سوان، میدان جمهوری و غیره اشاره کرد


4- هزینه سفر به ارمنستان چقدر است؟

پاسخ : هزینه سفر به ارمنستان تا حد بسیاری به نوع سفر گردشگران بستگی دارد، بنابراین نمیتوان مبلغی را تحت عنوان هزینه سفر به ارمنستان در نظر گرفت، اما گردشگران تور ارمنستان باید بدانند که این کشور از مقاصد ارزان قیمت به شمار می آید


درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری