امتیاز 5 از 5 | از بین 2564 امتیاز دهنده به قیمت تور آنتالیا

قیمت تور آنتالیا

قیمت تور آنتالیا از محبوب ترین و پر متقاضی ترین تور ها میان گردشگران ایرانی می باشد، در این قسمت می توانید لیستی از تور های آنتالیا را به همراه نرخ های واقعی و توضیحات کامل شامل مدت زمان اقامت، قیمت، ایرلاین و آژانس برگزار کننده تور، مشاهده نمایید.

یکی از فاکتور های مهمی که گردشگران پیش از سفر خود به آن توجه می کنند، قیمت تور مورد نظرشان برای خرید می باشد. بدین منظور لحظه آخر قصد دارد در این بخش از وبسایت اطلاعاتی درباره قیمت تور آنتالیا در اختیار کاربران و مسافران محترم قرار دهد.

مسافرانی که اغلب خرید تور را برای سفر های خود انتخاب می کنند احتمالا باید بدانند که قیمت تور آنتالیا نیز متناسب با خدمات تور، نوع هتل و یا حتی آژانس مسافرتی و وبسایتی که از آن تور خریداری می شود، متغیر است. با این حال ما در ادامه سعی می کنیم قیمت تور آنتالیا را با در نظر گیری شرایط و فاکتور های مختلف بررسی کرده و به اطلاع مخاطبان عزیز برسانیم:

قیمت در فصول و بازه های زمانی مختلف

آنتالیا یکی از شهر های ساحلی کشور ترکیه است. وجود جاذبه های توریستی متعدد همچون پارک های جنگلی، سواحل زیبا و آرامش بخش، شب های آرام و مدیترانه ای و همچنین انواع تفریحات آبی مهیج این شهر را به مقصدی محبوب برای گردشگران در تمام طول سال تبدیل کرده است. اما از آن جایی که بیشتر گردشگران تابستان را به سبب وجود تفریحات آبی مهیج برای سفر به آنتالیا انتخاب می کنند، از اواسط خرداد تا اواسط شهریور ماه میزان خرید تور آنتالیا به اوج خود می رسد و طبیعتا در این بازه زمانی هزینه اقامت در هتل ها، قیمت بلیط، هزینه خورد و خوراک و حمل و نقل افزایش چشمیگری داشته و در نتیجه قیمت تور های آنتالیا نیز افزایش می یابد. به عبارت دیگر نوسانات قیمت تور های آنتالیا تا حد زیادی به میزان تقاضای مسافران، فصل های پر گردشگر و غیره بستگی دارد.

قیمت تور های زمینی و هوایی آنتالیا

علاوه بر موارد ذکر شده نوع وسیله حمل و نقل مورد استفاده در سفر، فاکتور دیگری است که روی قیمت تور آنتالیا تاثیر مستقیم دارد. به طوری قیمت تور های زمینی آنتالیا به مراتب (حدودا بین 35 الی 50 درصد) ارزان تر از تور های هوایی این مقصد می باشند.

قیمت تور آنتالیا نسبت به هتل و اقامتگاه

یکی دیگر از عواملی که با افزایش و کاهش قیمت تور های آنتالیا ارتباط مستقیم دارد، نوع هتل و اقامتگاه رزرو شده در پکیج تور خریداری شده می باشد. علاوه بر درجه هتل و نوع خدمات هتل (ALL، UALL، FB و غیره(، هزینه هر شب اقامت در هتل های آنتالیا به فصل تور خریداری شده نیز بستگی داشته و به طبع در فصول پر گردشگر که تقاضای خرید تور بالاست، هزینه اقامت در هتل ها نیز افزایش می یابد.

تور آنتالیا از هتل های مختلف

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما