امتیاز 5 از 5 | از بین 1527 امتیاز دهنده به سفر به ارمنستان

سفر به ارمنستان

در صفحه سفر به ارمنستان لیستی از بروزترین تورهای زمینی، هوایی و لحظه آخری ارمنستان را مشاهده می کنید که توسط آژانس های فعال در لحظه آخر ارائه شده و نرخ تمامی تورها توسط کارشناسان بررسی می شوند. همچنین اطلاعات جامعی درباره سفر به ارمنستان ارائه شده که می توانید با مطالعه آن ها سفر خوشی را برای خود رقم بزنید.

سفر به ارمنستان

اگر به دنبال یکی از ارزان ترین مقاصد گردشگری خارجی هستید که هزینه مناسبی (نسبت به اکثر مقاصد خارجی) برای سفر پرداخت کرده و تمام خرج ها و خریدها هم قیمت مناسبی داشته باشند، ارمنستان یکی از بهترین کشورها به حساب می آید. همچنین بخاطر اینکه ارمنستان همسایه ایران است هم فاصله نزدیکی داشته و هم گردشگران می توانند به صورت زمینی به این کشور سفر کنند.

جاهای دیدنی ارمنستان

ارمنستان کشور کوچکی است که پایتختش ایروان، مهم ترین، بزرگ ترین و توریستی ترین شهر این کشور به حساب می آید. اگر علاقه‌مند به کلیسا بخصوص کلیساهای تاریخی هستید، انتخاب ارمنستان پیشنهاد می شود. درصد قابل توجهی از جاذبه های گردشگری ارمنستان را کلیساهایش تشکیل می دهند. کلیساهایی که ظاهر عجیبی دارند یا در مکانی جالب ساخته شده اند یا تاریخچه عجیب و غریب و جالبی درباره‌شان وجود دارد اما فارغ از کلیساها، دریاچه سوان، میدان جمهوری، معابدی مانند معبد گارنی و تاتو از دیگر جاذبه های دیدنی ارمنستان هستند.

ارمنستان تفریحات مختلفی هم دارد. تله کابین معروف ارمنستان که زمانی طولانی ترین تله کابین جهان بود، پاراگلایدینگ که تجربه بی نظیری از دشت ها و طبیعت ارمنستان در ارتفاع بالا را ارائه می دهد، زیپلاین، پارک آبی و پارک عشاق و اسب سواری از معروف ترین و هیجان انگیزترین تفریحات ارمنستان به حساب می آیند.

غذاهای ارمنستان

سفر به ارمنستان تنها به جاذبه های گردشگری و تفریحات ختم نمی شود. امتحان کردن غذاهای محلی ارمنستان آن هم در بهترین رستوران های شهر یکی از جالب ترین تجربه های سفر است. ارمنی ها به غذاهای محلیشان می بالند و اگر گردشگری از غذای آن ها ناراضی باشد به شدت ناراحت می شوند.

همچنین خوب است از جذاب ترین فستیوال های ارمنستان هم غافل نشویم. فستیوال رنگ که در اواسط ژوئیه برگزار می شود یکی از جالب ترین فستیوال های ارمنستان است. این فستیوال در صبح آغاز می شود و جمعیتی ورزشکار هستند که مسیری 5 کیلومتری را دویده و به سمت همدیگر رنگ های بی ضرر پرتاب می کنند. همچنین به سه خانم و سه آقای اول مسابقه جوایز داده می شود.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر