امتیاز 5 از 5 | از بین 1190 امتیاز دهنده به تور یونان نوروز 99

تور یونان نوروز 99

در ادامه صفحه تور یونان نوروز 99 می توانید لیستی از به روز ترین تورهای یونان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول تور یونان نوروز 99

1- بهترین جاذبه های گردشگری برای بازدید در تور یونان چه شهرهایی هستند؟

پاسخ : آتن پایتخت یونان، کرت، رودرس، جزیره آتشفشانی سانتورینی، جزیره میکونوس، خیوس و لسبوس از مهمترین و توریستی ترین شهرهای یونان محسوب می شوند.


2- فصل پر گردشگر در یونان چه زمانی است؟

پاسخ : ماه های تیر تا شهریور جزو پرگردشگرترین زمان های سفر به یونان است اما به طور کلی یونان زمستان های خیلی سردی ندارد و می توان در زمستان و پاییز نیز به این کشور جزیره ای سفر کرد اما فصل های بهار و پاییز نیز می تواند یکی دیگر از زمان های پرگردشگر در یونان باشد که بسته به سلیقه گردشگران زمان های سفر متفاوت است.


3- بهترین وسیله برای جابه جایی در یونان چه وسیله نقلیه ای است؟

پاسخ : با توجه به اینکه یونان پر از جزایر کوچک و بزرگ است، گردشگران بی شماری برای جابه جایی در بین جزایر متعدد از قایق یا فرابر استفاده می کنند که در بهترین حالت قیمت های مناسبی دارند و می توانند جزو بهترین و ارزانترین وسایل حمل و نقل عمومی محسوب شوند.


درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر