متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های گلدکوست

  • درباره سفر گلدکوست

تور گلد کوست

در ادامه صفحه تور گلد کوست می توانید لیستی از به روز ترین تورهای گلد کوست آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

گلد کوست یکی از شهر های ایالت کوئینزلند کوچترین قاره جهان، یعنی استرالیا است. گدل کوست که (Gold Coast) در لغت به معنی ساحل طلایی می باشد، یکی از قطب های گردشگری کشور توریستی استرالیا محسوب می شود. تور گلد کوست یکی از محبوب ترین تور های کشور استرالیا بوده و سالانه میلیون ها گردشگر را روانه این کشور می کند. اگر شما نیز از گردشگران علاقه مند به تور گلد کوست هستید، با ما همراه باشید تا اصلاعاتی اجمالی درباره این شهر در اختیارتان قرار دهیم. شهر گلد کوست که از سواحل زرگون اقیانوس آرام می باشد، در شرقی ترین نقطه قاره استرالیا و در نزديكى ايالت نيو ساوث واقع شده است. تور گلد کوست یکی از محبوب ترین تور های شهر ساحلی در دنیا است که سالانه حدود بیست میلیون گردشگر داخلی و خارجی برای دیدن این شهر به ایالت کوئینزلند سفر می کنند. شهر ساحلی گلد کوست از سمت شمال به شهر بریزبن، از غرب به رشته کوه های هایلندز شرقی (رشته کوه های بزرگ جدا کننده) و از جنوب به ایالت بزرگ نیو یاوت ولز منتهی می شود.
همچنین همان طور که می دانید این شهر از شرق به آب های اقیانوس آرام محدود می شود و به همین دلیل دارای آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب است. گلد کوست حدود 300 روز از سال را آفتابی بوده و زمستان های خنکی دارد به همین خاطر همه فصل های آن زمان مناسبی برای سفر گردشگران تور گلد کوست می باشد. در کشور استرالیا ایدئولوژی سکولاریسم بر قرار می باشد. یعنی حکومت این کشور، دین را از سیاست جدا کرده و هر فرد می تواند دین دلخواه خود را داشته باشد به همین دلیل دین رسمی در این کشور وجود ندارد، اما در سال 2001، 70 درصدر از مردم استرالیا خود را مسیحی معرفی کردند و شهر گولد کوست از این قاعده مستثنی نیست. از جاذبه های گردشگری تور گلد کوست می توان به سواحلی همچون برد بیچ، ساحل گسترده، برلی بیچ و مین و همچنین اماکن تفریحی مانند پارک ملی تمبورین، پارک ملی برلی هد و پارک ملی اسپرینگ بروک اشاره کرد.

نظرات کاربران

مهسا شهریور 1397
ممنون میشم اگه مطالب بیشتری در مورد تور گلد کوست روی سایتتون قرار بدین
امتیاز 5 از 5 | از بین 1180 امتیاز کاربران به تورگلدکوست