Lahzeakhar.com

تور کوالالامپور پنانگ

امتیاز 5 از 5 | از 1655

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های کوالالامپور پنانگ

در ادامه صفحه تور کوالالامپور پنانگ می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کوالالامپور پنانگ آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


تور پنانگ نامی آشنا برای گردشگران ایران است. این شهر یکی از زیباترین تفریحگاه های مالزی است . مرکز شهر پنانگ جرج تاوان نام دارد که یکی از شهری با بناهای تاریخی و سوابق فرهنگی است.لازم است برای گردشگران پنانگ این را هم بگوییم که خط ساحلی شمالی پنانگ با گستره ای از شنهای طلایی و ابهای پر تلالو مکان شناخته شده برای گردشگری و بازید محلی می باشد. پنانگ جزیره شگفتی هاست.
قدیمی ترین نشان از این شهر به سده چهارم برمی‌گردد. بر اساس منابع چینی، این جزیره در همان سده نزد دریانوردان چینی ساخته شده بوده است.
سواحل ماسه‌ای طلایی، نخل‌های لاغر و بلند، جنگل‌های استوایی، پرنده‌ها و میوه‌های جورواجورش، همه و همه کنار هم قرار گرفته‌اند که مروارید مشرق‌زمین را بسازند و این شهر را برای گردشگران تور پنانگ جذاب کنند.
برای انتخاب سفر پنانگ لازم است در رابطه با آب و هوای آن بدانید که کاملا جزیره ای است. جنگل های بارانی گرمسیری در این منطقه هماهنگی زیبایی با بادها و باران های موسمی ایجاد کرده اند. در هر صورت خود را برای حضور در یک منطقه آفتابی و گرم آماده کنید.
اگر كسی تور پنانگ را برای سفر خود انتخاب کند ، بیشتر احساس می کند كه به چین سفر کرده است تا در مالزی. در پنانگ، نباید نگران پیداکردن غذای خوب بود، چون‌ اصالت آشپزی و تنوع آن شناخته شده است. ممکن است رستوران خیلی کوچکی در کوچه‌ای دور افتاده به چشم بخورد که توسط افراد محلی اداره می‌شود، اما همین رستوران کوچک ، بهترین غذاهای مالزی را سرو کند.
از جاذبه های گردشگری پنانگ که دلایلی برای ترغیب انتخاب سفر به پنانگ از سوی گردشگران می شود می توان به تپه پنانگ، مزرعه پروانه ها، چنگل تفریحی، قلعه ی کورن والیس، محله چینی ها، موزه اسباب بازی پنانگ و پل پنانگ اشاره کرد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است