Lahzeakhar.com

تور کوالالامپور لنکاوی

امتیاز 5 از 5 | از 1102

مرتبط های کوالالامپور لنکاوی

در ادامه صفحه تور کوالالامپور لنکاوی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کوالالامپور لنکاوی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


لنکاوی شهری زیبا در کشور مالزی است که گردشگران در تور لنکاوی از آن دیدن می نمایند.لنکاوی، مجمع الجزایری تشکیل شده از تقریبا صد جزیره است که در محل برخورد تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان قرار دارد. برای گردشگران تور لنکاوی جالب است که بدانند جزیره های لنکاوی از جنگل های انبوه پوشیده شده و برای سکونت مناسب نیستند.با این وجود، برخی از جزایر لنکاوی به مکانهایی عجیب تبدیل شده اند که باعث جذب بازدیدکنندگان و گردشگرانی از سرار جهان شده است.
در سال های اخیر اقامتگاه ها و هتل ها و رستوران ها و دیگر امکانات در لنکاوی توسعه یافته اند و این فرصت را برای گردشگران مهیا کرده تا یک تجربه ی فراموش نشدنی از بازدید از این مجمع الجزایر زیبا داشته باشند.
بزرگترین جزیره بین جزایر لنکاوی که یکی از جذابیت ها محسوب می شود، جزیره پولائو لنکاوی است که جزیره افسانه ای لقب گرفته است و نام مجمع الجزایر نیز از همین جزیره گرفته شده است.
بیشتر جاذبه های اصلی لنکاوی ریشه در حکایات و افسانه ها دارند. اما بسیاری از جاذبه های گردشگری آن جاذبه های زیبای طبیعی هستند به عنوان مثال، ماسه های سفید، نسیم ملایم، آبهای روشن کریستالی، آبشارهای آرام و فضایی آرامش بخش، مناسب سرگرمی های بی سر و صدا و آرام است.علاوه بر این گردشگرانی که علاقه مند به طبیعت هستند می توانند تور لنکاوی را برای سفر خود انتخاب کنند.سواحل بسیار آن، درختان استوایی همیشه بهار و جنگل های بارانی جزایر، پناهگاهی امن برای حیات وحش محلی و جانداران دریایی به شمار می رود.
از جاذبه های لنکاوی می توان به پارک کروکودیلها، جزیره لنکاوی و میدان عقاب، پل هوایی لنکاوی، اکواریوم لنکاوی، باغ برنج لامان، آبشارهای تلاگاتوجو یا هفت چشمه و پارک دریایی پولائو پایار اشاره کرد که گردشگران می توانند از آنها دیدن نمایند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است