متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های کوالالامپور لنکاوی

  • درباره سفر کوالالامپور لنکاوی

تور کوالالامپور لنکاوی

در ادامه صفحه تور کوالالامپور لنکاوی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کوالالامپور لنکاوی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

لنکاوی شهری زیبا در کشور مالزی است که گردشگران در تور لنکاوی از آن دیدن می نمایند.لنکاوی، مجمع الجزایری تشکیل شده از تقریبا صد جزیره است که در محل برخورد تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان قرار دارد. برای گردشگران تور لنکاوی جالب است که بدانند جزیره های لنکاوی از جنگل های انبوه پوشیده شده و برای سکونت مناسب نیستند.با این وجود، برخی از جزایر لنکاوی به مکانهایی عجیب تبدیل شده اند که باعث جذب بازدیدکنندگان و گردشگرانی از سرار جهان شده است.
در سال های اخیر اقامتگاه ها و هتل ها و رستوران ها و دیگر امکانات در لنکاوی توسعه یافته اند و این فرصت را برای گردشگران مهیا کرده تا یک تجربه ی فراموش نشدنی از بازدید از این مجمع الجزایر زیبا داشته باشند.
بزرگترین جزیره بین جزایر لنکاوی که یکی از جذابیت ها محسوب می شود، جزیره پولائو لنکاوی است که جزیره افسانه ای لقب گرفته است و نام مجمع الجزایر نیز از همین جزیره گرفته شده است.
بیشتر جاذبه های اصلی لنکاوی ریشه در حکایات و افسانه ها دارند. اما بسیاری از جاذبه های گردشگری آن جاذبه های زیبای طبیعی هستند به عنوان مثال، ماسه های سفید، نسیم ملایم، آبهای روشن کریستالی، آبشارهای آرام و فضایی آرامش بخش، مناسب سرگرمی های بی سر و صدا و آرام است.علاوه بر این گردشگرانی که علاقه مند به طبیعت هستند می توانند تور لنکاوی را برای سفر خود انتخاب کنند.سواحل بسیار آن، درختان استوایی همیشه بهار و جنگل های بارانی جزایر، پناهگاهی امن برای حیات وحش محلی و جانداران دریایی به شمار می رود.
از جاذبه های لنکاوی می توان به پارک کروکودیلها، جزیره لنکاوی و میدان عقاب، پل هوایی لنکاوی، اکواریوم لنکاوی، باغ برنج لامان، آبشارهای تلاگاتوجو یا هفت چشمه و پارک دریایی پولائو پایار اشاره کرد که گردشگران می توانند از آنها دیدن نمایند.

نظرات کاربران

محمدرضا شهریور 1397
من 2 سال پیش با تور کوالالامپور لنکاوی رفتم به کشور مالزی و کلی خرید خوب هم کردم.
شبنم تیر 1397
تور کوالالامپور لنکاوی کسی رفته بتونه راهنماییم کنه ؟تور مناسبی برای ماه عسل هست ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 1102 امتیاز کاربران به تورکوالالامپور لنکاوی