Lahzeakhar.com

تور کنیا

امتیاز 5 از 5 | از 469

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور کنیا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کنیا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


کنیا یکی از کشور های قاره آفریقا است که در شرق این قاره واقع شده است و جزء کشور های کوچکی است که با داشتن مناظر طبیعی و حیات وحش کم نظیر خود، گردشگران تور کنیا را به خود جذب کرده است. اگر شما نیز از گردشگران تور کنیا هستید، با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی درباره جغرافیا، زبان، دین، اقلیم آب و هوایی و جاذبه های آن در اختیارتان قرار دهیم. کنیا که از لحاظ وسعت و بزرگی در مقام چهل و هشتم جهان قرار گرفته است و از کشور های کوچک قاره آفریقا محسوب می شود، دارای مساحتی حدود 580367 کیلو متر مربع بوده و از چهار شهر نایروبی، مومباسا، کیسومو و ناکورو تشکیل شده است. پایتخت جمهوری کنیا شهر نایروبی می باشد. این کشور از شمال با اتیوبی، از شمال شرق با سومالی، از غرب با اوگاندا، از شمال غربی با سودان و از جنوب با تانزانیا همسایه است. کنیا همچنین کشور ساحلی است که اقیانوس هند در شرق آن قرار دارد و این موضوع کنیا را به یکی از کشور های توریستی قاره آفریقا تبدیل کرده و سالانه گردشگران تور کنیا را روانه این قاره پهناور کرده است.
زبان رسمی جمهوری کنیا، مشترکا زبان سواحلی و زبان انگلیسی می باشد و مردم این کشور به هر دو زبان تکلم می کنند. تسلط مردم کنیا به زبان انگلیسی کار را برای گردشگران تور کنیا آسان تر کرده است. جمعیت کشور کنیا طبق آمار سرشماری سال 2016 میلادی 48.46 میلیون نفر گزارش شده است که 35 درصد آنان از پیروان پروتستان، 33 درصد کاتولیک، 18 درصد اسلام و 14 درصد باقی مانده از پیروان دیگر مذاهب هستند. کنیا دارای اقلیم آب و هوایی معتدل بوده و در مناطق سواحلی و در جوار اقیانوس هند، از آب و هوای گرم، ساحلی و مرطوب برخوردار است. طبق گفته ها درباره آب و هوای این کشور در میابیم که کنیا کشوری مناسب برای گردشگران تور کنیا بوده و مناطق ساحلی آن تفرجگاه جذابی برای آنان می باشد.
از مهم ترین جاذبه های گردشگری تور کنیا می توان به موارد زیر اشاره کرد: پارک ملی نایروبی، حیات وحش دیوید شلدریک، پارک اوهورو، دریاچه ناکورو، منابع ملی سامبورو، پارک ملی دروازه جهنم و غیره.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است