امتیاز 5 از 5 | از بین 375 امتیاز دهنده به تور کلمبو

تور کلمبو

در ادامه صفحه تور کلمبو می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کلمبو آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کندی یکی از شهرهای مهم و بزرگ سریلانکا می باشد که سالانه پذیرای گردشگران تور کندی می باشد. این شهر پایتخت مذهبی سریلانکا به حساب می آید و دلیل آن وجود تعداد زیادی از معابد بزرگ بودایی در آن می باشد. معابد بودایی کندی بخش مهمی از جاذبه های دیدنی این شهر را شامل می شود که گردشگران تور کندی را مجاب به بازدید از این مکان می کند. جشن مذهبی "اسالا" که در زمان خاصی هر سال در معابد سطح شهر برگزار می شود، مورد توجه گردشگران تور کندی قرار گرفته است. این شهر به واسطه دریاچه کندی که خود از جاذبه های اصلی شهر می باشد، به 2 قسمت تقسیم شده است. بخش مهمی از آداب و رسوم مردم این شهر را فرهنگ بودایی تشکیل می دهد. شهر کندی را که در سال 1988 در سازمان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید، پایتخت آخرین پادشاهی سینهالی نیز می نامند.
این شهر در میان تعداد قابل توجه ای کوه مرتفع قرار گرفته که همین امر موجب شده تا کندی از دست متجاوزان در امان بماند و نسبت به سایر شهرهای سریلانکا امنیت بیشتری در طول سال های گذشته داشته باشد. اما با وجود این میزان از امنیت، سرانجام در سال 1815 تحت سلطه انگلیس درآمد. برای تفریح و گشت و گذار در شهر، سه چرخه هایی وجود دارد که در تمام طول شبانه روز به مسافران و گردشگران تور کندی خدمت رسانی می کنند.
مذهب بودا اولین مذهب جامعی بود که در این شهر پدیدار شد و تاکنون نیز پابرجا مانده است. کندی در فاصله 120 کیلومتری از شهر کلمبو و در تپه های فلات کندی در میان انبوهی از جنگل های زیبا قرار دارد. لازم به ذکر است، این شهر که از شهرهای خنک و خوش آب و هوای سریلانکا می باشد، در ارتفاع 500 متری از سطح دریا قرار دارد. گردشگران تور کندی در هر زمانی از سال می توانند به این شهر سفر کنند و سفری لذت بخش داشته باشند.

کلمبو بزرگ ترین شهر سریلانکا می باشد که از نظر تجاری جایگاهی ویژه در آن دارد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم در رابطه با این شهر اطلاعاتی کلی ارائه دهیم تا گردشگران بتوانند سفر بهتری با تور کلمبو به این منطقه داشته باشند. نام این شهر اولین بار در سال 1505 شناخته شد و نام آن برگرفته از نام "سینهالی کولون توته" است.

این شهر در سواحل اقیانوس هند واقع شده و به همین دلیل برای تجارت مورد توجه بسیاری از جهانیان قرار گرفته است. این شهر در طول تاریخ مورد استعمار پرتغالی ها و هلندی ها و انگلیسی ها قرار گرفته که هر یک تاثیراتی در آن گذاشته اند که گردشگران تور کلمبو می توانند از آن ها بازدید کنند.

این شهر بندری، سازه های تاریخی زیادی را در دل خود جای داده که نظر بسیاری از گردشگران تور کلمبو را به خود معطوف کرده اند. کلمبو شهری چند فرهنگی می باشد که نژادهای مختلفی مانند: تامیل ها، سینهالی ها، مورها، مالایی ها، پرتغالی ها، هندی ها، چینی ها و هلندی ها را شامل می شود. هر یک از این قوم ها مکان ها و مراسم های مذهبی مخصوص خود را در این شهر برگزار می کنند که بسیار دیدنی بوده و گردشگران تور کلمبو از دیدن آن ها لذت می برند.

در این شهر زیبا گردشگران تور کلمبو می توانند تلفیقی از زندگی مدرنیته و سنتی را به چشم ببینند. مساحت کلی این شهر در حدود 37 کیلومتر مربع می باشد و ارتفاع آن از سطح دریا 1 متر است. کلمبو در بخش غربی سریلانکا واقع شده  و مهم ترین شهری که در نزدیکی آن قرار دارد، شهر سری جایاواردنپورا کوته بوده که از آن به عنوان پایتخت سیاسی سریلانکا یاد می کنند. طبق سرشماری های صورت گرفته جمعیت این شهر پرازدحام در حدود 700 هزار نفر است که با در نظر گرفتن مناطق اطراف این تعداد بیشتر هم می شود.

آخرین نظرات ثبت شده
ترنم 5 تیر 1397
0
تور کلمبو کجا هست اصلا؟چرا پس توری ندارید؟هزینه ش چقدره ؟
محدیث 19 مهر 1397
1
تور کلمبو تور خاص محسوب میشه ؟ در همه فصل ها برگزار می شود؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری