متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در صورت نیاز به سفر در این مسیر می توانید از آژانس های زیر کمک بگیرید

آژانس ندا پرواز - 02188452888
آژانس دانیار سفر پارسیان - 02186070322
آژانس قصر شایان - 02188429005
آژانس آرشین پرواز - 02188423462

مرتبط های کره جنوبی

  • درباره سفر کره جنوبی

تور کره جنوبی

در ادامه صفحه تور کره جنوبی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کره جنوبی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

کره جنوبی یکی از کشورهای توسعه یافته در قاره آسیا می باشد که بسیار برای گردشگران جهانی محبوب است و به همین دلیل، تور کره جنوبی یکی از تورهای پرطرفدار به حساب می آید. پایتخت آن، شهر سئول است که این شهر یکی از شهرهای بزرگ دنیا محسوب می شود و حدود یک چهارم کل جمعیت کشور کره جنوبی را در خود جای داده است. دیگر شهرهای پرجمعیت این کشور که گردشگران تور کره جنوبی به آن ها سفر می کنند، دائگو، گوانگجو، اینچئون و بوسان نام دارد. این کشور 9 استان و 2 شهر مهم را شامل می شود.
مساحت این کشور در حدود 100 هزار کیلومتر بوده و در قسمت شرق آسیا واقع شده است. کشور کره جنوبی از سمت شرق با کشور ژاپن، از جنوب با چین شرقی، از غرب با دریای زرد و از شمال با کره شمالی هم مرز است.
قابل توجه گردشگران تور کره جنوبی، این کشور، کشوری نیمه کوهستانی است و ناحیه های مرکزی و شمال شرقی آن دارای ارتفاع زیاد است و به طبع نسبت به سایر مناطق، آب و هوای سردتری دارد. در حالت کلی کشور کره جنوبی را به 4 اقلیم می توان قسمت کرد: منطقه شمال شرقی که حیطه رودخانه ناک دونگ است، منطقه شرقی که رشته کوه های بلند و ساحل هموار را دارا می باشد، منطقه جنوب غربی که دره ها و کوه ها را شامل می شود و منطقه غربی با ساحلی وسیع که حیطه مرداب رودخانه ها است.
این کشور جلگه های فراوانی دارد و رودهای مهمی به اسم: ناک دونگ، گئوم، نام هان و بوک هان دارد. این کشور پرجزیره، دارای جنگل های وسیعی است که رونق خاصی به مراتع این کشور بخشیده و بسیار مورد توجه گردشگران تور کره جنوبی می باشد. آب و هوا این کشور، گرم و مرطوب و پربارش است.
در حدود 3000 جزیره کوچک و غیر قابل اسکان در سواحل جنوبی و غربی این کشور واقع شده است.

نظرات کاربران

قاسمی مهر 1397
به نظر میاد تور کره جنوبی خیلی جذاب باشه
آیسان تیر 1397
تور کره جنوبی هم مگه میشه رفت؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 1156 امتیاز کاربران به تورکره جنوبی